Tuğba Ekinci'den dikkat çeken Ekrem İmamoğlu İsmail Küçükkaya paylaşımı!

Tuğba Ekinci, CHP İstanbul Büyükşehir başkan adayı Ekrem İmamoğlu ve gazeteci İsmail Küçükkaya'nın görüşmesiyle ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Tuğba Ekinci'den dikkat çeken Ekrem İmamoğlu İsmail Küçükkaya paylaşımı!

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırmıştı. Ünlü şarkıcı bunun yanı sıra CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu'na ateş püskürdüğü paylaşımıyla da gündeme gelmişti. Ekinci, İmamoğlu'nun toplum sayesinde şımardığını ima etmiş, vatandaşla olan dialogunu Instagram hesabından paylaşmış ve demediğini bırakmamıştı. Sosyal medya hesabından sürekli olarak siyasi paylaşımlar yapan Tuğba  Ekinci bu sefer de CHP İstanbul Büyükşehir başkan adayı Ekrem İmamoğlu ve gazeteci İsmail Küçükkaya'nın görüşmesiyle ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 

"CESARETİN VARSA O ELİ TAM KALDIR" DEMİŞTİ 

İmamoğlu'nun vatandaşla olan dialogunu Instagram hesabından paylaşan Ekinci, altına şu notu düşmüştü: "Ekrem İmamoğlu çok zorluyorsun iyi insan olmaya kendini içinden geldiği gibi ol cesaretin varsa o eli tam kaldır videolarını izlemek istemeyen gençlere korkak olma bu kadar onlarda sana kafayı atar oturursun aşağı.''

''VAY DÜMENCİLER VAY'' NOTUNU DÜŞTÜĞÜ  PAYLAŞIMI OLAY OLDU 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan yakınlığıyla bilinen Tuğba Ekinci, Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın otel görüşmesiyle ilgili dikkat çeken bir  paylaşımda bulundu. Ekinci, başrolünde Şener Şen'in oynadığı 'Ne Olacak Şimdi' adlı filmin bir sahnesine Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın yüzlerinin olduğu fotoğrafın eklendiği paylaşımı Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı. Tuğba Ekinci bu fotoğrafın üstüne, ''vay dümenciler, vay'' notunu düştü. 

Tuğba Ekinci'den dikkat çeken Ekrem İmamglu İsmail Küçükkaya paylaşımı!.

 

 

Yorumlar