Emine Ün kızı duru kaç yaşında annesine olan benzerliği herkesi şaşırttı!

Emine Ün'ün kızı Duru kaç yaşında? Emine Ün'ün kızının babası kim? Sosyal medyadan fotoğraf paylaşan Emine Ün'ün kızıyla olan benzerliği şoke etti!

Emine Ün kızı duru kaç yaşında annesine olan benzerliği herkesi şaşırttı!

Emine Ün'ün kızı Duru ile fotoğraflarını görenler şoke oluyor. Sosyal medyadan sık sık kızıyla beraber çektirdikleri fotoğrafları paylaşan eski mankenin kızıyla olan benzerliğini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Emine Ün'ün kızıyla olan paylaşımını gören herkes kızı Duru hakkında merak ettiği soruları internette araştırmaya başladı. İnternette şuan en çok araştırılan sorular arasında Emine Ün'ün kızı Duru kaç yaşında? Emine Ün'ün kızının babası kim? yer alıyor. Biz de elmaelma.com olarak sizlere bu soruların yanıtlarını araştırdık. 

BENZERLİKLERİNİ GÖRENLER  ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMİYOR 

Emine Ün'ün 2009 yılında boşandığı eşi Emre Kınay'dan olan kızı görenleri şoke ediyor. Annesine olan benzerliği ile şaşırtan Duru daha henüz 14 yaşında. Yaşına rağmen oldukça büyük gösteren Emine Ün'ün kızı kendisi gibi açık tenli olması ve göz renginin aynı olduğunu görenler, Emine Ün'ün  kızıyla olan son paylaşımına 'Kızınız  değil ikiziniz gibi' yorumunda bulunuyor. 

Emine Ün'ün kızının son halini görneler şoke oluyor!.

 

Yorumlar