İç çamaşırıyla poz veren Serel Yereli'den 23. yaş doğum günü paylaşımı 'İyiki doğdum'

Sosyal medya hesabında paylaştığı cesur pozlarıyla sık sık gündeme gelen Serel Yereli Instagram hesabından 23. yaş doğum günü paylaşımı yaptı 'İyiki doğdum'

İç çamaşırıyla poz veren Serel Yereli'den 23. yaş doğum günü paylaşımı 'İyiki doğdum'

Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen Serel Yereli 23. yaş gününde sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşarak kutladı. Son olarak iç çamaşırı ile poz verip sosyal medya hesabından takipçilerine paylaşımda bulunan Yereli, kendi fotoğrafını paylaşıp ''İyiki doğdum'' notunu düştü. 

Adını 'Bodrum Masalı' adlı dizi ile duyuran Serel Yereli, oyunculuk kariyerinin zirvesinde müziğe yönelmeyi seçti. Oyunculua ara verip müzik eğitimi almak için yurt dışına çıkan Serel Yereli 23. yaşını kutladı. Sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşıp fotoğrafın altına ''İyiki doğdum'' notunu ekledi. 

"ÇOK GÜZEL BİR HİSMİŞ"

Oyunculukta yıldızı tam parlamışken yurt dışına müzik eğitimi almak için giden Serel Yereli fotoğrafının altına "İyi ki doğdum 25'e 20'den daha yakın olmak çok güzel bir hismiş" ifadelerini kullandı.

İÇ ÇAMAŞIRIYLA POZ VERMİŞTİ

Müzik eğitimi almak için yurt dışına yerleşen Serel Yereli, sosyal medya hesabından iç çamaşırıyla poz verdiği anları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

serel yereli doğum günü paylaşımı

serel yereli iç çamaşırlı fotoğrafı

Yorumlar