İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ayrılık sonraki son hali yok artık dedirtti

İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ile ayrılık sonrası son halini gören gözlerine inanamıyor! Ayrılık sonrası son hali hakkında açıklama yaptı.

İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ayrılık sonraki son hali yok artık dedirtti
-A A+

İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli neden ayrıldı? İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ile ayrıldıktan sonra son halini gören gözlerine inanamıyor! İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses yaklaşık 10 aydır aşk yaşadığı model Yasemin Şefkatli ile olan ilişkisini noktalamasıyla gündeme gelmişti. Başlarda düzenli ve problemsiz olarak ilerleyen ilişkilerini ailelerden de onayın alınmasıyla evlilik yolunda ilerliyordu. Ancak sürpriz bir şekilde ilişkilerini bitirme kararı alan çiftin ilişkisinin bitmesinde İdo Tatlıses'in kıskançlık krizleri neden olduğu iddia edilmişti. 

 

Geçtiğimiz gün Bodrum'da konser veren İdo Tatlıses verdiği kilolarla dikkat çekti. 1 metre 93 santım boyunda olan İdo, ''Biraz zayıfladım. Yemek yiyemiyorum. Tabi kiloların gitmesinde ayrılığın etkisi var. Gördüğünüz gibi eridim'' dedi. İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ile olan birlikteliklerinde diyete girip 2 ayda 10 kilo vermişti. İşte İdo Tatlıses'in son hali...

ido tatlısesin son hali