İlker Kaleli son haliyle sevenlerini şaşırttı saçlarını uzatıp stilini değiştirdi!

Uzun bir süredir herhangi bir projede yer almayan başarılı oyuncu İlker Kaleli imajını değiştirdi! Saçlarını uzatıp gözlük takan Kaleli son halini paylaştı!

İlker Kaleli son haliyle sevenlerini şaşırttı saçlarını uzatıp stilini değiştirdi!

Başarılı oyuncu İlker Kaleli bir süredir ekranlarda herhangi bir projede yer almıyordu. Uzun bir süredir ekranlardan kendini mahrum bırakan İlker Kaleli imajını değiştirdi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından son halini paylaştı. Uzun saçlı haliyle sosyal medyada hesabında paylaşım yapan Kaleli akıllara 'Yeni bir proje mi var?' sorusunu getirdi.

SAÇLARINI UZATTI!

En son mayıs ayında 8'inci bölümde final yapan online dizi "Dip" ile ekranlarda görünen yakışıklı oyuncu İlker Kaleli, yeni imajı ile sosyal medyada gündem oldu. Oyuncunun yeni imajındaki uzun kahverengi saçlarının yeni bir proje için olabileceği ihtimali akıllara geldi.

"MEVZU VAR"

"Poyraz Karayel" dizisindeki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile süren uzun ilişkileri ardından Ece Dizdar ile aşk iddiaların yalanlayan Kaleli, son dizisi "Dip"in ardından "Devreleri yakmamak için ara verdim" diyerek ekranlardan bir süre ayrı kaldı. Yeni imajlı fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan ve altına "Mevzu var." notunu düşen İlker Kaleli için takipçileri yeni bir projenin işareti olabileceğini söylüyor.

ilker kaleli son hali

Yorumlar