Şeyma Subaşı'nın Instagram paylaşımı olay oldu kızıyla hasret giderdi!

Geçtiğimiz günlerde Fransız DJ Guido Senia ile görüntüleri ortaya çıkan Şeyma Subaşı'nın kızıyla görüntülü konuşurken çektiği Instagram paylaşımı olay oldu!

Şeyma Subaşı'nın Instagram paylaşımı olay oldu kızıyla hasret giderdi!

Geçtiğimiz ay Acun Ilıcalı ile evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı'nın adı Fransız DJ Guido Senia ile anılmaya başlanmıştı. Adı aşk iddialarına karışan Subaşı'nın, Fransız DJ ile samimi görüntüleri daha önce basına yansımış, oldukça ses getirmişti. İkili tarafından henüz bir açıklama gelmemiş olup, Fransız Dj'in kendisine yöneltilen sorulara sessiz kalması kafaları karıştırmıştı. Şimdilerde ise Şeyma Subaşı'nın Fransız DJ Guido Senia ile Tayland'ın dünyaca ünlü adası Phuket'te görüntüleri ortaya çıkmıştı. Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra tatillerine hız kesmeden devam eden Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz gün kızıyla Instagram üzerinden görüntülü konuşması sosyal medyada olay oldu. Kızıyla konuşmasının ekran görüntüsünü alıp, sosyal medyada paylaşan Subaşı, '' anneler babalar iş için tatil için arada gider gelir. Öyle Melisa. ( tatile gittiği için vicdanını rahatlatmaya çalışan anne) şeklinde paylaşımda bulundu. 

 SOSYAL MEDYA ELE VERMİŞTİ 

Subaşı'nın, Fransız DJ Guido Senia ile samimi görüntüleri daha önce basına yansımış, oldukça ses getirmişti. Geride kalan haftalarda boşanmanın ardından Tulum’a giden Subaşı, burada sevgilisiyle bir araya gelmiş, sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla bu birliktelik ayyuka çıkmıştı.

KIZIYLA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMASI OLAY OLDU 

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, tatillerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi olduğu iddia edilen Fransız DJ Guido Senia ile samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu görüntüleri sosyal medya ele vermişti. Görüntülerden sonra tatiline hız kesmeden devam eden Subaşı'nın Instagram paylaşımı olay oldu. Kızıyla olan görüntülü konuşmasının ekran görüntüsünü paylaşan Subaşı, 'anneler babalar iş için tatil için arada gider gelir. Öyle Melisa. ( tatile gittiği için vicdanını rahatlatmaya çalışan anne) yazarak sosyal medyada paylaştı. 

İşte o paylaşım...

Tatile giden Şeyma'dan vicdanını rahatlatan anne paylaşımı

 

Yorumlar