İntizar'dan Mustafa Ceceli'ye olay gönderme ''Yalan güneşi geçmiş bazılarının tepesine''

Müstehcen görüntüleri çıkan İntizar Mustafa Ceceli'ye ağır göndermede bulundu. ''Yalan güneşi geçmiş bazılarının tepesine'' diyerek açtı ağzını yumdu gözünü!

İntizar'dan Mustafa Ceceli'ye olay gönderme ''Yalan güneşi geçmiş bazılarının tepesine''

Müstehcen görüntüleri çıkan İntizar Mustafa Ceceli'yi hedef aldı. Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşarak altına imalı cümleler kuran İntizar ''Yalan güneşi geçmiş bazılarının tepesine...'' diyerek uzun süredir koruduğu sessizliğini bozdu! Saçlarını sarıya boyatarak imajını değiştiren İntizar aynı zamanda çalıştığı yapım şirketi ile yeniden anlaşma sağladığı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz yaz Mustafa Ceceli'nin eski eşi ile müstehcen görüntülerinin çıkmasıyla prodüksiyon şirketiyle aralarında sorun yaşanan İntizar'ın yeni çıkan klibinin aynı şirket tarafından yayınlanması aralarında anlaşma sağlandı yorumlarının yapılmasına neden oldu!

YENİDEN ANLAŞMA YAPILDI!

Geçtiğimiz yaz Mustafa Ceceli'nin eski eşi ile müstehcen görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından İntizar'ın çalıştığı prodüksiyon firması "şaşkınlık ve üzüntüyle" haberdar olduğu davayla birlikte İntizar ile olan anlaşmasını feshettiğini duyurmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde İntizar'ın yeni klibinin aynı prodüksiyon şirketi tarafından yayınlanması aralarında uzlaşma yapıldığı iddia ediliyor.

MUSTAFA CECELİ'YE GÖNDERME YAPTI!

Sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşıp altına Mustafa Ceceli'ye yönelik göndermede bulunan İntizar, ''Yalan güneşi  geçmiş bazılarının tepesine. Şapka tak kurtul diyorum. Uyma diyorum sus diyorum nereye kadar. Bu ne soğukkanlılık arkadaş, bu ne meydan bulmalar. Akla, pakla, hopla, takla, zıplaaa zıplaa az kaldı çekirgeee. Hayret birşey yaa.'' notunu düştü.

Yorumlar