Sinan Akçıl Burcu Kıratlı boşanıyor mu komşuları dayanamadı polis çağırdı!

Boşanacakları iddia edilen Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'nın kavga gürültülerine dayanamayan komşuları polis çağırdı!

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı boşanıyor mu komşuları dayanamadı polis çağırdı!

Boşanacakları iddia edilen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı komşuları tarafından polise şikayet edildi. Çiftin şiddetli gürültülerine dayanamayan komşuları evlerine polis çağırdı. Yaklaşık 5 ay önce Amsterdam'da dünyaevine giren Ünü popçu Sinan Akçıl ve oyuncu eşi Burcu kıratlı bir süredir evliliklerinde sorun yaşadıkları iddia ediliyordu. Ancak boşanacaklarını her seferinden yalanlayan çiftten kötü bir haber daha geldi. Evde sürekli olarak tartıştıkları iddi edilen çiftin komşuları gürültüden rahatsız oldu ve eve polise şikayet etti.

KOMŞULARI POLİSE ŞİKAYET ETTİ

5 ay önce evlenen ünlü çift boşanacakları iddialarıyla gündeme gelirken son olarak komşuları tarafından polise şikayet edildi. Bağırışmaları ve sık sık tartışmaları yüzünden apartman sakinleri tarafından polise şikayet edildikleri öğrenildi.

DAHA ÖNCEDE KAVAGA ETMİŞLERDİ

Eve memurların gelmesinin ardından ilişkilerine bir şans daha veren çiçeği burnunda çift aradan bir kaç gün geçtikten sonra evde tansiyon yeniden yükselince apartman sakinleri polise şikayet ettiği öğrenildi.

Evliliklerinde çatırdamaların başladığı iddia edilen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin komşulara şikayet edilmesinin ardından çıkan haberler yeniden gündeme geldi. Daha önce de Milliyet'in haberine göre komşularının rahatsız olmasının ardından Burcu Kıratlı'nın evden ayrıldığı ancak araya ailelerin girmesiyle yeniden barıştıkları iddia edilmişti.

 

 

Yorumlar