Ulaş Tuna Astepe Kimdir

Ulaş Tuna Astepe kimdir kaç yaşında evli mi sevgilisi, ailesi hangi dizilerde oynadı hepsi biyografisinde. 1988 doğumlu olan Ulaş Tuna Astepe Sen Anlat Karadeniz dizisinde tanındı. Deli Tahir kimdir?

Ulaş Tuna Astepe
-A A+

Ulaş Tuna Astepe kimdir sorusunun yanıtını Ulaş Tuna Astepe'in biyografisini merak edenler için derledik. Aslen Kocaeli doğumlu olan Ulaş Tuna Aslantepe eğitimli genç oyunculardan. Sen Anlat Karadeniz dizisinde tanınan oyuncu 30 yaşında. Boğa burcu olan Ulaş Tuna Astepe, oyunculuğu ile dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Ulaş Tuna Astepe'nin fanları Ulaş Tuna Astepe kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, sevgilisi kim, ailesi nasıl, burcu ne, boyu kaç, dizileri neler gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. Biz de elmaelma.com olarak Ulaş Tuna Astepe'nin hayatını ve dizilerini biyografisinde derledik. 

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

1 Ocak 1988 Kocaeli doğumlu olan Ulaş Tuna Astepe, aslen Kocaeli'li. İlköğretimini Kocaeli'de tamamlayan oyuncu liseyi İstanbul'da okudu. İstanbul Lisesi'nden mezun olan Ulaş Tuna Astepe, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü okudu ve başarı ile mezun oldu. 

2008 yılında sektöre kostüm asistanı olarak giren Ulaş Tuna Astepe, daha sonra tiyatro sahnelerine ve ekran önüne çıkmaya başladı. 2012 tarihinde Cam Yapraklar oyununda sahneye çıkan Ulaş Tuna Astepe, ilk olarak Karadayı dizinde rol aldı. Karadayı'da Orhan karakterini canlandıran oyuncu bu dizi sonrası Analar ve Anneler dizisinde oynadı. 2018 yılında yayınlanan Osman Sınav dizisi Sen Anlat Karadeniz'de de rol aldı. Dizide başrolü oynayan 1.89 boyundaki yakışıklı genç oyuncu Ulaş Tuna Astepe bu dizide 'Deli Tahir' i canlandırdı.

ULAŞ TUNA ASTEPE EVLİ Mİ SEVGİLİSİ KİM?

Ulaş Tuna Astepe özellikle genç kızların dikkatini çeken bir oyuncu. Evli olup olmadığı da merak ediliyor. Sosyal medya hesabından özel yaşamına dair paylaşım yapmayan Ulaş Tuna Astepe evli değil, sevgilisi de yok. Ulaş Tuna Astepe bir dönem Kalp Atışı dizisinde oynayan Öykü Karayel ile beraberdi. Çift daha sonra ayrıldı. Ulaş Tuna Astepe'nin sevgilisi yok. Özel hayatında bisiklet binmeyi çok seven oyuncu günlük hayatında da bisiklet kullanmayı tercih ediyor. Arkadaşları ile kurduğu bir müzik grubu olan Ulaş Tuna Astepe müziğe de ilgi duyuyor.