İstanbullu Gelin disinin genç oyuncusu Berkay Hardal'ın hayranları oteli bastı!

İStanbullu Gelin adlı dizide yıldızı parlayan genç oyuncu Berkay Hardal İsrail'de hayranları ile bir araya geldi. Hayranları fotoğraf çektirmek için oteli bastı

İstanbullu Gelin disinin genç oyuncusu Berkay Hardal'ın hayranları oteli bastı!

İstanbullu Gelin dizisiylde adından söz ettirmeyi başaran genç oyuncu Berkay Hardal'ın hayranları İsrail'de yaşayan hayranlarıyla buluştu. Ancak genç oyuncu Berkay Hardal'ın hayranları yakışıklı oyuncunun otelini bastılar. İsrail'de izlenme rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinin 'Murat Boran' karakterine hayat veren Berkay Hardal'ın hayranları oteli bastı!

DİZİNİN OYUNCULARI ŞÖHRET OLDU!

İstanbullu Gelin dizisi ile yıldızı parlayan Berkay Hardal İsrail'i ziyaret ederek büyük ilgi uyandırdı. Bir moda markasının reklam yüzü olan ve İsrail'de 4 gün geçiren Berkay Hardal'a hayranları büyük ilgi gösterdi. 

KUYRUĞA GİRDİLER

Berkay Hardal'ın hayranları genç oyuncuyu görebilmek ve fotoğraf çektirebilmek için kuyruğa girdiler. Berkay Hardal için geçtiğimiz cuma günü Tel Aviv kentindeki TLV Fashion Mall'da bir hayran buluşması etkinliği düzenlendi. Sabahın çok erken saatlerinde alışveriş merkezinin önünde toplanan ve uzun kuyruklar oluşturan Berkay Hardal hayranları, genç oyuncuyu coşkulu alkışlar eşliğinde karşıladı. 5 bini aşkın kişinin katıldığı etkinlikte bazı hayranlar heyecandan gözyaşlarına boğulurken, bazıları da çığlıklar atarak sevgi gösterilerinde bulundu.

BBG EVİNİ ZİYARET ETTİ

İsrail'de en çok izlenen televizyon programı olan 'Biri Bizi Gözetliyor' ve 'Big Brother Israel' programına VIP konuk olarak katılan Berkay Hardal yarışmacılarla bir araya geldi.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İÇİN OTELİ BASTILAR!

Genç oyuncu, ülkede geçirdiği 4 gün boyunca katıldığı organizasyonlar dışında otelden dışarı çıkamadı. Konakladığı otele baskın yapan hayranları, Berkay Hardal'ı görmek için saatlerce bekledi. Fanatik hayranlar zaman zaman otel görevlilerine de zorlu anlar yaşattı.

israili ziyaret eden berkay hardalın hayranları oteli bastı

israili ziyaret eden berkay hardalın hayranları oteli bastı

Yorumlar