Ten rengine göre mat ruj nasıl seçilir beyaz tenliler için bordo renk!

Son dönemlerin en popüler kozmetik ürünlerinden biride mat rujlardır. Bizde ten rengine göre mat ruj rengi seçmenin sırrını sizlerle paylaştık!

Ten rengine göre mat ruj nasıl seçilir beyaz tenliler için bordo renk!

Son dönemin makyaj trendleri arasında yer alan mat makyajın bel kemiğini oluşturan rujlar oldukça trend olmuş durumda! Yaz kış farketmeksizin bir çok kişinin gözdesi olan mat rujlar, dudakları dolgun göstermekle beraber aynı zamanda kalıcılık performanları da oldukça başarılı. Elmaelma.com olarak ten rengine göre yakışan mat ruj renklerinizi bir araya getirdik. Sizin için bir araya getirdiğimiz ten rengine göre mat rujları belirleyip günlük hayatınızda kullanabilirisiniz. İşte ten rengine göre yakışan mat ruj renkleri...

BEYAZ TEN RENKLİLER İÇİN...

 Eğerki ten renginiz beyaz ise size en çok yakışacak mat ruj rengi bordo olabilir. Ten renginizi ve sizi daha canlı ve cezbedici göstermesinin yanında özel bir günde veya günlük hayatınızda göz makyajınızı çok ön planda tutmadan spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

BUĞDAY TENLİLER İÇİN...

Eğerki ten renginiz buğday ve tonları ise size en çok yakışacak renklerden biride turuncu ve ten rengi tonlarıdır. Dudaklarınızı hem canlı hem de olduğundan daha kalın göstermeye yardımcı bu renkler ile hem özel bir günde makyajınızın tamamlayıcı renkleri hemde her kombinasyona uygun olacaktır.

ESMER TENLİLER İÇİN...

 Esmer ten denince akla ilk gelen renklerden biri de kırmızıdır. Beyaz tenlilere kırmızı bordo ne kadar yakışırsa esmer tenlilere de bir o kadar bu rekler uyum sağlamaktadır. İçerisinde çok fazla turunculuk barındırmayan kırmızı renkleri günlük hayatınızda veya özel bir yere hazırlanırken sürebilirsiniz.

Yorumlar