Survivor bitiyor mu Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi

Survivor yayından kaldırılıyor mu? Survivor 2019'un erken biteceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı Survivor bitiyor iddialarına yanıt verdi.

Survivor bitiyor mu Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi

TV8'in fenomen yarışması Survivor bitiyor mu? Survivor Yunanistan-Türkiye yarışması 1 Mart'ta sona eriyor iddiası izleyicileri şaşırttı. Reyting rekortmeni Survivor'ın bu sezon yeterince ilgi görmediği ve reytinglerinin düşük olduğu gerekçesiyle erken final yapacağı, 1 Mart'tan sonra Survivor'ın yeni yarışmacılar ve formatla ekrana geleceği konuşuluyordu. Survivor 2019 bitiyor, yayından kaldırılacak iddialarına Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi. Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı açıklamada Survivor'ın yayından kaldırılacağı iddialarını yalanladı. 

İDDİALAR BİZİ GÜLDÜRÜYOR

Acun Ilıcalı, Survivor'ın yayınlandığı 4 gün boyunca reytinglerde zirvede olduğunu söyleyerek şunları yazdı:

"Survivor Türkiye - Yunanistan formatının değişeceği haberi bizi ekip olarak güldürülüyor. Haftada 4 gün Survivor ile prime time'da Şubat ayının 1.kanalıyız. İzleyicilerimize teşekkür ederiz."

Acun Ilıcalı Survivor açıklama

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Öte yandan dün akşam yayınlanan Survivor'da Yunanistan ve Türkiye ekipleri arasında dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet vardı. Dün akşamki dokunulmazlık oyununu Türkiye kazandı. Türkiye dokunulmazlık oyununu 10-6 kazandı. 

Survivor Türkiye-Yunanistan onuncu bölümde gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden Yunan takımı eleme adaylarını belirledi. İşte oylama sonucuna göre haftanın ilk eleme adayı İoulieta oldu.

Yunan takımında bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Ria ve Nikos da birer eleme adayı çıkardı.

İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Nikos'un belirlediği Spyros oldu. Üçüncü eleme adayını ise bayanlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Ria belirledi. Üçüncü eleme adayı Vasilis oldu. Böylece Survivor'da bu hafta Yunan takımından İoulieta, Vasilis ve Spyros elemeye kalan yarışmacılar oldu. Yunanistan'da yapılacak olan sms oylaması sonrasında bu üç isim arasından en az oyu alan yarışmacı Salı akşamı yayınlanacak olan bölümde Survivor'a veda edecek.

Katerine Dalaka kimdir

SURVIVOR'A YENİ YARIŞMACI KATERİNA DALAKA KİMDİR?

Acun Ilıcalı bu hafta iki yeni yarışmacının Survivor'a katılacağını açıkladı. Hem Yunanistan hem de Türkiye takımına katılacak olan iki kadın yarışmacıdan, Yunan takımına katılacak olan isim belli oldu. Survivor'da Yunan takımına katılacak olan isim, geçen yıl Survivor Yunanistan'a damga vuran Katerina Dalaka olacak. Türk yarışmacının kim olduğu ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

GEÇEN HAFTA ELENEN İSİM KADER OLMUŞTU

Geçen hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Türk takımınde Atakan, Okay ve Kader elemeye kalan isimler olmuştu. SMS oylaması sonrasında ise, en az oyu alan Kader Karakaya Survivor'dan elenmişti.

Yorumlar