Serenay Sarıkaya'dan Kerem Bursin'le ilgili evlilik açıklaması geldi!

Serenay Sarıkaya 3 yıldır aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kerem Bursin ile hakkında çıkan 'Evlenecekler' dedikodularına açıklık getirdi!

Serenay Sarıkaya'dan Kerem Bursin'le ilgili evlilik açıklaması geldi!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı Kerem Bursin ile evlilik hakkında ''Serenay Sarıkaya Kerem Bursin evleniyor mu? Serenay Sarıkaya Kerem Bursin ne zaman evlenecek?'' soruları sevenlerinin sık sık sorduğu sorulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ancak geçtiğimiz günlerden Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin hakkınsa evlilik dedikodularının ortaya atılması ile bir açıklama yaparak "Benim ve Kerem'in evlilik gibi bir derdimiz yok. Henüz, 27 yaşındayım." dedi.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, 3 yıldır aşk yaşadığı Kerem Bursin ile hakkında çıkan 'evlenecekler' dedikodularına son noktayı koydu. 'Benim ve Kerem'in evlilik gibi bir derdimiz yok. Henüz, 27 yaşındayım." dedi.

HENÜZ 27 YAŞINDAYIM!

'Alice' müzikali ile son zamanların en çok konuşulan oyunsu olan Serenay Sarıkaya yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Kerem Bursin ile aşk yaşıyor. Bir süre önce haklarında yakın zamanda evlilik kararı aldıkları yönünde dedikoduların ortaya çıkmasıyla evlilik hakkında açıklama yapan Sarıkaya, "Evlilik derdim yok." dedi. ''Evliliği düşünüyor musunuz?'' sorusuna ''Benim ve Kerem'in evlilik gibi bir derdimiz yok." cevabını verdi.

''HAYATIN AKIŞIYLA İLERLEMEYİ SEVİYORUM''

Sarıkaya yaptığı açıklamaya "Henüz 27 yaşındayım. Hayatın akışıyla ilerlemeyi seviyorum.'' sözleriyle devam etti.

serenay sarıkaya kerem bursin ile evlilik hakkında açıklama yaptı 'kerem ve ben'

Yorumlar