Kaan Yıldırm'la boşanan Ezgü Eyüboğlu'dan ihanet açıklaması dikkat çekti!

Yakışıklı oyuncu Haziran ayında Kaan Yıldırım'dan boşanmasıyla olay olmuştu boşanma sonrası yaptığı ihanet yorumu ile dikkat çekti!

Kaan Yıldırm'la boşanan Ezgü Eyüboğlu'dan ihanet açıklaması dikkat çekti!

Güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu kendisi gibi oyuncu olan Ulan İstanbul dizi setinde tanışıp 2014 yılında evlenmişti ancak 2019 yılı geçtiğimiz Haziran ayında tek celsede şiddetli geçimsizlik nedeni ile boşanmasıyla ortaya çeşitli ihanet iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak her ne kadar çıkan aldatma haberlerinin asılsız olduğunu açıklasa da oyuncu Ezgi Eyüboğlu'nun verdiği bir açıklamada ''Bildiğim kadarıyla aldatılmadım'' şeklinde verdiği yanıt tüm dikkatleri üzerinde topladı! Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım neden boşandı? Kaan Yıldırım Ezgi Eyüboğlu'nu aldattı mı? gibi merak edilen tüm soruları Elmaelma.com olarak bir araya getirdik! İşte merak edilen tüm detaylar ve Ezgi Eyüboğlu'nun kafa karıştıran o açıklaması!

Şiddetli geçimsizlik nedeni ile tek celsede 2019 Haziran ayında boşanan Ezgü Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım'ın boşanma nedeni olarak ortaya bir çok aldatma ve ihanet iddiaları ortaya çıkmıştı. Ancak Eyüboğlu ve Yıldırım'ın çıkan haberleri yalanlayarak ''birbirimize güzel bir şekilde veda ettik'' açıklamaları haberlerin asılsız olduğunu ortaya çıkarmıştı. Fakar Eyüboğlu bir dergi için verdiği röportajda 'Siz hiç hayatta aldattınız ya da aldatıldınız mı?' sorusu üzerine ise "Hayır, bildiğim kadarıyla aldatılmadım." cevabını verdi.

''Dramatik Bir Hikaye Yok'' 

Güzel oyuncu evliliğinin bitmesinin ardından çıkan ihanet haberleri hakkında bir süre önce  "Yazılanların hiçbiri doğru değil. Bu ayrılığın arkasında dramatik bir hikaye yok. Birbirimize güzel bir şekilde veda ettik" demişti.

Yorumlar