Mastürbasyon videosu yayınlayan Kerimcan Durmaz'a Yeşim Salkım'dan olay tepki!

Kendisine ait olduğu iddia edilen cinsel organını göstererek mastürbasyon videosu paylaşan Kerimcan Durmaz'a ilk tepki Yeşim Salkım'dan geldi! Yerden yere vurdu

Mastürbasyon videosu yayınlayan Kerimcan Durmaz'a Yeşim Salkım'dan olay tepki!

Ünlü sosyal medya fenomeni DJ kerimcan Durmaz geçtiğimiz gün kendisine ait olduğu iddia edilen cinsel organının açık bir şekilde görüldüğü mastürbasyon videosu ile skandal bir videoya imza atmıştı. Yanlışlıkla Instagram hikaye kısmında paylaşıp  kısa süre sonra silen Kerimcan Durmaz videonun kendisine ait olmadığını söyleyen bir açıklama yapmıştı. Ancak takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Durmaz'a ilk tepki ünlü oyuncu Yeşim Salkım'dan geldi! Yeşim Salkım Kerimcan Durmaz'a verdi veriştirdi!

''USULÜ ADAMI TERBİYEYİ ÖĞRETELİM''

"Görüntüler hakkında bir şey düşünmüyorum. Benim o insanlardan öğrenecek hiçbir şeyim yok. Tam aksine gelsinler biz usulü, adabı, terbiyeyi öğretelim. Bundan böyle bu tipleri evine sokanlar resim çektirenler bu hiç bir vasfı olmayan insanları başımıza tepemize çıkaranlar düşünsün çünkü su testisi su yolunda kırılır der eskiler olay budur destekleyenler düşünsün.

 

"ÜLKENİN ÇÖKÜŞÜ BÖYLE BAŞLADI"

Ülkenin çöküşü işte böyle başladı insanın bir mesleği bir yeteneği olur dedim diye beni taşlayanlar düşünsün şimdi şarkıcı olmayana şarkıcı oyuncu olmayana oyuncu cahil cühela herkese fenomen derseniz bunu da kabul eder oturursunuz. Aynı masaya çoluk çocuk oturanlar düşünsün. Kısaca bunların hepsi kralın soytarısıdır..." diyerek Yeşim Salkım eleştiri yağmuruna tuttu. 

 

Yorumlar