Kerimcan Durmaz'ın sahur fotoğrafına Hakan Hepcan'dan olay tepki antipati duyuyorum!

Geçtiğimiz günlede cinsel organını gösterdiği iddiasıyla gündem olan Kerimcan Durmaz'ın sahur fotoğrafına Hakan Hepcan ateş püskürdü.

Kerimcan Durmaz'ın sahur fotoğrafına Hakan Hepcan'dan olay tepki antipati duyuyorum!

Kerimcan Durmaz geçtiğimiz günlerde bir uçağın tuvaletinde mastürbasyon yaptığı anları yanlışlıkla paylaşmış günlerce eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Olay sonrası sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz bir video paylaşarak herkesten özür dilemişti. Ünlü sosyal medya fenomeni bu kez de sahur yaptığı anları takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafın altına "Hayırlı sahurlarımız olsun, Rabbim herkesin tuttuğu oruçları kabul etsin." notunu ekleyen Durmaz'a bu kez tepki bir başka sosyal medya fenomeni olan Hakan Hepcan'dan geldi. Hepcan, "Bana kızanlar oluyor fikirlerimi söylediğim için ama dayanamıyorum arkadaş. Ülkede p*rnosu çıkan Allah kolyesi takıp kamera karşısına geçiyor. Artık topluma vicdan kısmından yaranmaya çalışan herkese büyük antipati duyuyorum, kusura bakmayın." ifadelerini kullanarak Durmaz'a tepki gösterdi. 

SAHUR FOTOĞRAFI PAYLAŞTI 

Müstehcen videosuyla büyük tepki çeken Kerimcan Durmaz geçtiğimiz günlerde takipçilerinden özür dileyerek günah çıkartmıştı. Kerimcan Durmaz bu kez de Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı fotoğraf ile çok konuşuldu.Durmaz paylaşımına, "Hayırlı sahurlarımız olsun, Rabbim herkesin tuttuğu oruçları kabul etsin." notunu ekledi.

"BÜYÜK ANTİPATİ DUYUYORUM"

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın bu paylaşımına başka bir sosyal medya fenomeni olan Hakan Hepcan, tepki gösterdi. Hepcan, "Bana kızanlar oluyor fikirlerimi söylediğim için ama dayanamıyorum arkadaş. Ülkede p*rnosu çıkan Allah kolyesi takıp kamera karşısına geçiyor. Artık topluma vicdan kısmından yaranmaya çalışan herkese büyük antipati duyuyorum, kusura bakmayın." ifadelerini kullandı

kerimcan durmaz'ın sahur fotoğrafına hakan hepcan'dan olay tepki!.

Yorumlar