Kızının velayetini kaybeden Şeyma Subaşı'dan hırs göndermeli paylaşım!

Geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı'ya kaptırdıktan sonra Instagram'dan göndermeli bir paylaşım yaptı!

Kızının velayetini kaybeden Şeyma Subaşı'dan hırs göndermeli paylaşım!

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, kızının velayetini Acun Ilıcalı'ya kaptırmıştı. Subaşı geçtiğimiz gün ise sosyal medya hesabından hırs gödermeli bir paylaşım yaparak kafaları karıştırdı. Şeyma Subaşı paylaşımına, "Hırsın ne demek olduğunu anlatan en güzel fotoğraf. Hırs adamın gözünü kör eder! Hırs gelir, göz kararır. Hırs gider yüz kızarır." notunu ekledi. . Subaşı'nın bir takipçisi paylaşıma, "Bu fotoğraf Acun Ilıcalı'ya göndermedir net!" yorumunu yaparken bir başka takipçisi de Velayet gidince Şeyma hazmedemedi herhalde anlaşma filan hikaye." yorumunu yaptı.

"HIRS GİDER YÜZ KIZARIR"

Sosyal medyayı en çok kullanan ünlü isimlerin başında yer alan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından hırs göndermeli bir fotoğraf yayınladı. Şeyma Subaşı paylaşımına, "Hırsın ne demek olduğunu anlatan en güzel fotoğraf. Hırs adamın gözünü kör eder! Hırs gelir, göz kararır. Hırs gider yüz kızarır." notunu ekledi. Subaşı'nın takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı. Subaşı'nın bir takipçisi paylaşıma, "Bu fotoğraf Acun Ilıcalı'ya göndermedir net!" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Velayet gidince Şeyma hazmedemedi herhalde anlaşma filan hikaye." yorumunu yaptı.

Şeyma Subaşı'dan hırs göndermeli paylaşım!

Yorumlar