Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in karısının cinsel ilişki görüntüleri çıktı!

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'i krallıktan eden karısı Oksana Voevodina'nın başka bir erkekle suyun içinde çırılçıplak cinsel ilişki görüntüleri ortaya çıktı

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in karısının cinsel ilişki görüntüleri çıktı!

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'i krallığından eden kendisinden 24 yaş küçük eski Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın başka bir erkekle suyun içinde çırılçıplak cinsel ilişki görüntüleri ortaya çıktı! Eski güzellik kraliçesinin müstehcen görüntüleri medyada olay oldu.

ÜLKEYİ YERİNDEN OYNATTI!

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, kendisinden 24 yaş küçük eski Rus kraliçesi Oksana Voevodina iile geçtiğimiz Kasım ayında evlenmişti. Düğün sonrasında eski rus kraliçesinin Müslüman olduğu ve ismini de Rihanna olarak değiştirdiği söylenerek teseddüre girmişti. Ancak eski model olan first lady'nin geçmişi peşini bırakmadı. Mankenlik günlerinde çekilen iç çamaşırlı görüntüleri ile bir televizyon şovu sırasında bir yüzme havuzunda erkek bir yarışmacıyla cinsel ilişkiye girdiği görüntüler ülkede deprem yarattı.

malezya kralı sultan 5. muhammedin karısının cinsel ilişki görüntüleri

MÜSLÜMAN OLMUŞTU

Çiftin düğünü 22 Kasım'da Rusya'nın en lüks salonlarından birinde gerçekleşmişti. Düğün alkolsüzdü ve tüm yemekler helaldi. Kral Malezya ulusal kıyafetlerini gelin ise beyaz bir gelinlik giymişti. Müslüman olan first lady'nin düğün sonrası hamile kalmak için Almanya'da tedaviye başladığı da konuşulmuştu. Doğurganlık sorunu olduğu düşünülen first lady müstehcen görüntülerinin yayınlanması sonrası tahttan uzaklaştırılması için kamuoyu baskısına maruz kalmıştı. Ancak kraliyetten görevden uzaklaştırılmanın nedeni açıklanmadı.

malezya kralı sultan 5. muhammedin karısının cinsel ilişki görüntüleri

malezya kralı 5. sultan muhammedin eşinin müstehcen görüntüleri

Yorumlar