Mehmet Ali Erbil son durumu ne kaçış sendromu hastasıydı doktoru açıkladı!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil kaçış sendromu hastalığı ile 227 gündür hastanede yatıyordu. Son durumu hakkında Doktoru Jan Klod Kayuka bilgi verdi.

Mehmet Ali Erbil son durumu ne kaçış sendromu hastasıydı doktoru açıkladı!

227 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil'in son durumunu merak edenler için ünlü şovmenin doktoru Jan Klod Kayuk'a hastalığı kaçış sendromu hakkında bilgi verdi. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında bilgilendirme yapan doktoru ''Kolları iyi durumda'' dedi. Erbil 18 Ekim'de evinin banyosunda düşerek apar topar hastaneye kaldırılmıştı. hastalığı kaçış sendromunun yeniden nüksetmesinin ardından 227 gündür hastanede kalıyor. İşte Mehmet Ali Erbil'in hastalığı kaçış sendormu ve sağlık durumu hakkındaki tüm merak edilenler elmaelma.com'da!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in yeniden nükseden hastalığı kaçış sendromu ve sağlığı hakkında son durumuyla ilgili bilgi veren doktoru  Jan Klod Kayuka, Erbil'in her geçen gün daha iyiye gittiğini açıkladı.

"KISA SÜREDE YORULUYOR"

Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında bilgi veren doktoru Kayuka, Erbil için, ''Mehmet Ali fizik tedaviye iyi yanıt veriyor. Kolları iyi duruma geldi. Ayaklarını atıyor ve yürüyor. Tabii ki uzun soluklu bir yürüyüş değil, kısa sürede yoruluyor ama durumu iyiye gidiyor. Uzun bir süre oldu ve hastane ortamından sıkıldı. Zaten bu kadar zaman kim kalmak ister ki hastanede? Kendisi sıkılıyor ama o da mutlu sürecin iyiye gitmesinden."

 

227 GÜNDÜR HASTANEDE KALIYOR!

18 Ekim'den itibaren 227 gündür hastanede kalan Mehmet Ali Erbil'in tedavisi devam ediyor. Erbil'in doktoru Ramazan Bayramı'nı da hastanede geçireceğini söyleyerek 

"BU BAYRAMDA HASTANEDE"

227 gündür tedavisi süren Mehmet Ali Erbil'in Ramazan Bayramı'nı da hastanede geçireceğini belirten Jan Klod Kayuka "Bu bayramda hastanede ama bu gidişle inşallah bir daha ki bayrama çıkabilir" dedi.

Yorumlar