Melis Sütşurup kimdir Mustafa Sandal 19 yaş küçük sevgilisiyle aşkını ilan etti!

Mustafa Sandal yeni sevgilisi Melis Sütşurup ile olan aşkını sosyal medya hesabından video çekerek ilan etti!

Melis Sütşurup kimdir Mustafa Sandal 19 yaş küçük sevgilisiyle aşkını ilan etti!

Mustafa Sandal kendisinden 19 yaş küçük yeni sevgilisi Melis Sütşurup ile olan aşkını sosyal medya hesabından ilan etti! Instagram hesabından Melis Sütşurup ile video çekerek aşkını ilan etti. Mustafa Sandal'ın yeni sevgilisi Melis Sütşurup kimdir? Melis Sütşurup kaç yaşında? Bir butik sahibi olan Melis Sütşurup ile olan ilişkisini doğruladı. İşte Mustafa Sandal'ın yeni aşkı Melis Sütşurup hakkında tüm merak edilenler.

ARALARINDA 19 YAŞ FARK VAR

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal butik sahibi olan ve kendisinden 19 yaş küçük olan Melis Sütşurup ile bir süredir aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Geçtiğimiz haftalarda aşk iddialarıyla magazin gündeminde olay yaratan aşk iddiası doğrulandı! Sandal sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımı ile aşk haberlerini doğruladı! 

İLK SİZİNLE TANIŞTIRIYORUM!

Sosyal medya hesabının hikaye kısmında ''Söz verdiğim gibi ilk sizinle tanıştırıyorum'' ifadelerini kullanan Mustafa Sandal hakkında çıkan aşk iddialarını doğruladı. 

MELİS SÜTŞURUP KİMDİR? 

Geçtiğimiz ay Mustafa Sandal'ın 49'uncu yaşını kutlamak için Milano kaçamağı yaptıkları iddia edilmişti. Yeni bir aşka yelken açtıkları iddia edilen Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal aşkı sosyal medyada yapılan son paylaşımla doğrulandı. Bir çocuk annesi olan Melis Sütşurup geçtiğimiz günlerde arabasında Mustafa Sandal'ın 'Gel Bana' şarkısını dinlerken video çekip atmıştı. 

melis sütşurup kimdir mustafa sandalın yeni sevgilisi

Yorumlar