Mert Alaş'a çıplak stripliz yapan Kate Moss'un fotoğrafları olay!

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş Kate Moss'un çıplak stripliz yaparken çıplak fotoğraflarını çekip Instagram hesabında paylaştı! Çıplak fotoğraflar olay oldu!

Mert Alaş'a çıplak stripliz yapan Kate Moss'un fotoğrafları olay!

Dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş ünlü model Kate Moss'un çıplak stripliz yaparken çektiği fotoğrafları Intagram hesabında paylaştı! Çıplak çekilen fotoğrafları takipçilerine sunan Mert Alaş'ın çektiği fotoğraflar kısa sürede büyük ilgi gördü. Zaman zaman sıradışı fotoğraflarıyla büyük ilgi gören Mert Alaş ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil ediyor. 

ÇIPLAK VE STRİPLİZ FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI

Dünyaca ünlü ve renkli dünyanın pek çok ünlü isimleri ile çalışma fırsatı bulan Mert Alaş zaman zaman yaptığı çalışmaların en özel karelerini takipçileri ile paylaşmaktanda geri kalmıyor. Son olarak Dünyaca ünlü model Kate Moss ile yaptığı çalışmayı takipçilerinin  beğenisine sunan Alaş Moss'un çıplak ve striptiz yaparken çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Striptiz adını verdiği çalışmasında Kate Moss ile çalışan Mert Alas, sosyal medya hesabından dünyaca ünlü olan modelin en özel fotoğraflarını paylaştı. Yıllar geçse bile güzelliğinden hiçbirşey kaybetmeyen Kate Moss'a övgü yağdırmayı da unutmadı. İşte kısa sürede büyük ilgi gören Mert Alaş'ın 'Stripliz' adını verdiği Kate Moss'un çıplak fotoğrafları...

mert alaş kate moss striptiz yaparken çekilen çıplak fotoğrafları

Yorumlar