Nina Agdal tarlada çırılçıplak soyunup çekildiği fotoğrafını paylaştı!

1992 doğumlu Dünyaca ünlü model Nina Agdal tarlada çekilmiş çırılçıplak fotoğrafını paylaşıp altına annesi ile ilgili söylediği cümleyi paylaştı!

Nina Agdal tarlada çırılçıplak soyunup çekildiği fotoğrafını paylaştı!

1992 doğumlu Nina Agdal tarlanın ortasına geçip çırılçıplak soyunup çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Tarlanın ortasında çıplak vücudunu sergileyen eski Sports Illustrated Swimsuit kapak modeli paylaştığı fotoğraf ve altına annesinin yazdığı not ile büyük ses getirdi. Sosyal medya hesabından fotoğrafı paylaşan Nina Agdal Annesinin kendisine fotoğrafı çekilirken sorduğu soruyu notunu eklemesiyle büyük tepki topladı.

Sosyal medya hesabında cesur pozları ile sık sık adından bahsettiren 27 yaşındaki manken tarlada çekildiği çırılçıplak pozu ile sosyal medyayı salladı. Kısa sürede binlerce beğeni alan çıplak fotoğrafının altına annesinin fotoğraf için söylediği cümlesini yazdı. Nina Agdal fotoğrafın altına, ''Annem bana bu fotoğraf için bir gömlek isteyip istemediğimi sordu." notunu ekledi.

Cürretkar pozları ile sosyal medyada sık sık paylaşım yapan Danimarkalı model Nina Agdal bir dönem Hollywood, Victoria's Secret gibi markalar için modellik yaptı. İşte 27 yaşındaki Nina Agdal'ın sosyal medyada büyük yankı uyandıran tarlada çırılçıplak çekilmiş o fotoğrafı...

nina agdal tarlada çırılçıplak fotoğraf paylaştı

Yorumlar