Muhafız Hakan sevişme sahnesiyle yayınlandığı ilk hafta rekora koştu!

Netflix Türkiye'nin ilk orjina dizisi olan Muhafız Hakan yayınlandığı ilk hafta toplam olarak 10 milyon izlendiğini açıkladı!

Muhafız Hakan sevişme sahnesiyle yayınlandığı ilk hafta rekora koştu!

Türkiye'nin ilk Türk yapımı olan Netflix dizisi 'Hakan Muhafız' dizisi yayınlandığı ilk hafta 10 milyon izlendiğini açıkladı. Dizinin ilk bölümlerinde yer alan sevişme sahnesiyle izleyiciye damga vuran Hakan Muhafız dizisi 4. çeyrek sonuçlarına göre Türk yapımı dizi ilk haftada 10 milyon izlendi!

İLK HAFTADA 10 MİLYONA ULAŞTI!

Film-dizi yapımcılığı ve online-stream yoluyla yayın-dağıtım yapan ABD merkezli Netflix Inc., bazı dizileriyle ilgili 2018'in 4. çeyrek sonuçlarını açıkladı. Açıklanan arasında yer alan 'Hakan Muhafız' dizisi ilk haftada rekor izlenmeye ulaştı.

2-3 VE 4. SEZON ONAYI GELDİ!

Tükr yapımı olan Netflix'de ilk hafta 10 milyon izleyiciye ulaşmasıyla dizinin başarısını nedeniyle 2., 3. ve 4. sezonları için onay vermişti.

 

BIRD BOX 4 HAFTADA 80 MİLYON İZLENDİ

İspanya'dan 'Elite' dizisi 20 milyon, İngiliz 'Bodyguard' dizisi 10 milyon ve İtalya'dan 'Baby dizisi' 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlendi. Netflix'in filmi 'Bird Box' da 4 haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaştı.

 

Yorumlar