İrem Derici yeni aşkı Ataberk Özdene için saçlarından vazgeçti son hali şaşırttı!

İrem Derici yeni aşkı Ataberk Özdene için saçlarından vazgeçti! Kendisinden küçük sevgilisi ile aşk yaşamaya başladıktan sonra saçlarını kısacık kestirdi!

İrem Derici yeni aşkı Ataberk Özdene için saçlarından vazgeçti son hali şaşırttı!

Ünlü şarkıcı İrem Derici son zamanlarda yeni aşkı kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi Ataberk Özdene için saçlarında vazgeçti dedirtti! İrem Derici sosyal medya hesabından son halini paylaştı! Saçlarını kısacık kestiren İrem Derici kendisinden küçük sevgilisi ile yeni bir aşka yelken açtıktan sonra saçlarında değişikliğe gitti!

Ünlü şarkıcı saçlarını kısacık kestirerek son halini sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı İrem Derici kısacık saçlarıyla sosyal medyayı ikiye böldü! Saçlarını kısacık kestiren İrem Derici bir çok takipçisi tarafından Ataberk Özdene'nin eski YouTuber sevgilisi Gökçe Özdemir'e benzemeye çalıştığı için saçalrını kestirdiğini iddia ederken bir diğer yarısı ise çok yakıştığını belirtti.

SAÇLARINI KISACIK KESTİRDİ!

Instagram hesabından kısa kesilmiş saçlarıyla fotoğraf paylaşan İrem Derici fotoğrafa, "Çünkü saçım aşırı cool. Kudurun. Must, tanıdığım en yetenekli ve en derin adamsın. @ondertiryaki şansımızdır. Özledik pırlantamızı daha şimdiden!" notunu ekledi.

irem derici son hali

Yorumlar