Selin Ciğerci annesiyle fotoğraf paylaştı kendisinden daha genç duruyor!

Selin Ciğerci sosyal medya hesabından annesiyle fotoğrafını paylaştı. Kendisinden daha küçük duran annesi olay oldu!

Selin Ciğerci annesiyle fotoğraf paylaştı kendisinden daha genç duruyor!

Geçtiğimiz günlerde futbolcu sevgilisi Göhan Çıra'dan sürpriz bir evlenme teklifi alan Selin Ciğerci sosyal medya hesabından annesiiyle beraber çekildikleri fotoğrafı paylaştı. Kendisinden daha genç duran annesi sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi!

EVLENME TEKLİFİ SONRASI AİLEYLE BERABER!

Yaklaşık olarak 2 yıldır futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşayan Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde sürpriz bir organizasyonla evlenme teklifi aldı. Yaz sonuna kadar evlenmeleri bekleniyor. Son zamanlarda mutluluktan ağzı burnunda olan Selin Ciğerci ailesiyle bol bol vakit geçiriyor.

''BENDEN KÜÇÜK DURAN BİR ANNEM VAR''

Bir kaç gündür bol bol ailesiyle vakit geçiren Selin Ciğerci sosyal medya hesabından annesiyle beraber fotoğraf paylaşıp ''Moralim bozuk, çünkü benden genç duran bir annem var'' paylaşımında bulundu.

YAZA KADAR EVLENECEKLER

Geçtiğimiz günlerde 2. yıllarını kutlayan Selin Ciğerci aynı zamanda evlenme teklifi aldı! sevgilisinin gözlerini bağlayıp mekanda herkesin  içinde evlenme teklifi alan Selin Ciğerci ''Evet!'' diyerek sevinç gözyaşlarına boğulmuştu. . Geçtiğimiz sene Ebru Polat'la 5 Karat karşısını çıkaran Ciğerci, 5,5 karat yüzüğünü de Instagram hesabından paylaştı.

selin ciğercinin annesi kimdir fotoğraf paylaştı

Yorumlar