Müslüm Gürses'in menajeri Nevzat Takmaz itiraf etti 'Yoğun bakımda ağladı'

Müslüm Gürses'in yıllarca menajerliğini yapan Nevzat Takmak ölümünden yıllar sonra bir röportajında Müslüm Gürses'in yoğun bakımda ağladığını söyledi!

Müslüm Gürses'in menajeri Nevzat Takmaz itiraf etti 'Yoğun bakımda ağladı'

Arabeskin önde gelen isimlerinden olan Müslüm Gürses'in yıllarca menajerliğini yapan ve aynı zamanda sırdaşı olan Nevzat Takmaz bir dergiye yaptığı açıklaması ile yıllar sonra acı bir itirafta bulundu! Usta sanatçı Müslüm Gürses'in yoğun bakımda ağladığını söyleyen menajer Nevzat Takmaz açıklamalarıyla yürek burktu!

Uzun yıllar Müslüm Gürses'in menajerliğini yapan Nevzat Takmaz Mart ayında 2013'te 'Plak ve Ben' dergisi için suskunluğunu bozdu! Arabeskin önemli isimlerinden olan Müslüm Gürses'in yoğun bakımda ağladığını söyledi. 

"BİZİ BEKLEYEN, YARDIMCI OLACAK KİMSE YOK MU?"

Müslüm Gürses'in hastanede yattığı 4 ay boyunca yanından ayrılmadığını belirten Nevzat Takmaz "Hep yoğun bakımdaydı. Bir ara kendine geldi. 'Yanımızda bizi bekleyen, yardımcı olacak biri var mı? Canım kebap istedi' dedi. 'Kimse yok' deyince koskoca Müslüm Gürses'in gözünden yaşlar geldi. İlk kez ağladığını gördüm. O dağ gibi adam bir anda çöktü. Bir daha konuşamadık. Daha sonra da fenalaştı" dedi.

ÇOK ÜZÜLÜYORUM!

Nezat Takmaz "Şimdi Müslüm Gürses'in mezarını ziyaret eden yok. Çok üzülüyorum" diye konuştu.

müslüm gürsesin menajeri nevzat takmaz acı gerçeği itiraf etti

 

Yorumlar