Nusret evleniyor mu etin üstündeki pırlanta kafaları karıştırdı!

Nusret'in tek taş paylaşımı kafaları karıştırdı etin üstüne koyduğu tek taş akıllara Nusret evleniyor dedirtti! İşte kime ait olduğu bilinmeyen tek taşın sırrı!

Nusret evleniyor mu etin üstündeki pırlanta kafaları karıştırdı!

Sosyetenin tanınan kasabı Nusret sosyal medya hesabından yaptığı tek taş paylaşımı çok konuşuldu. Etin üstüne koyduğu tek taş pırlantayı sosyal medya hesabında ''She said yes'' notunu ekleyerek paylaşan Nusret Gökçe kafaları karıştırdı. Özel hayatı ile göz önünde olmayan Nusret geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında pırlanta yüzün fotoğrafı paylaştı. 'Saltbae' hareketi ve dünyanın çeşitli yerlerinde açtığı et restoranlarıyla adından bahsettiren Nusret Gökçe sosyal medya hesabında da yaptığı et videolarıyle dikkat çekiyor. 1983 doğumlu olan Nusret Gökçe'nin sevgilisi var mı? İşte Nusret Gökçe hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar elmaelma.com'da!

Tek Taş Pırlantayı Etin Üstüne Koydu!

Dünyanın çeşitli yerlerine açtığı et restoranı ile sık sık adından bahsettiren Nusret Gökçe 'Salbae' hareketi ile bir çok ünlünün tanıdığı isim haline geldi. 36 yaşındaki Nusret Gökçe yatırımları ve sosyal medya hesabında yaptığı çeşitli et  videoları ile sık sık adından bahsettiriyor! Son olarak sosyal medya hesabından yaptığı tek taş pırlanta paylaşımı akıllara Nusret evleniyor mu? sorusunu getirdi! Özel hayatı hakkında renk vermeyen Nusret sosyal medya hesabından etin üstüne koyduğu teş taş pırlanta yüzüğü sosyal medta hesabında ''She said yes'' notunu ekleyerek paylaştı. 

Nusret'in Sevgilisi Var mıydı?

Özel hayatı hakkında daha önce hiç bir açıklama yapmayan Nusret Gökçe sosyal medya da tek taş yüzüğü etin üstüne koyarak paylaştıktan sonra takipçilerinin kafasını karıştırdı. Takipçilerinin paylaşımının altına yaptığı binlerce 'Evleniyor musun?' sorularına henüz bir yanıt vermeyen Nusret'in özel hayatı merak konusu oldu! İşte Nusret Gökçe'nin çok konuşulan o tek taş paylaşımı...

nusret evleniyor mu etin üstüne tek taş pırlanta koydu

Yorumlar