Oscar ödüllü oyuncu Mira Sorvino tecavüze uğradığı anları anlattı!

Oscar ödüllü oyuncu Mira Sorvino geçmişte tecavüze uğradığını ve o korkunç anları gözyaşları içinde anlattı! Tecavüzcünün ismini verdi!

Oscar ödüllü oyuncu Mira Sorvino tecavüze uğradığı anları anlattı!

Oscar ödüllü başarılı oyuncu 51 yaşındaki Mira Sorvino geçmişte uğradığı tecavüzü gözyaşları içinde anlattı! Amerikalı oyuncu Mira Sorvino çıktığı bir panelde korku dolu anları anlattı. Mira Sorvino arkadaşı olan ve aynı zamanda medya patronu olan Harvey Weinstein'in kensine tecavüz ettiğini anlattı. 

New York'ta cinsel suçlarla ilgili yasaların ağırlaştırılmasıyla alakalı bir panele katılan Mira Sorvino medya patronu Harvey Weinstein'in kendisine tecavüz ettiğini anlattı. Korku dolu anları anlatırken gözyaşlarına boğulan 51 yaşındaki Sorvino, mağdurlara yardım etmek için elinden geleni yaptığını da söyledi. 

HARVEY WEİNSTEİN TARAFINDAN TECAVÜZE UĞRADIĞINI ANLATTI!

Sorvino, tecaze uğradığı anları anlatırken gözyaşlarına boğuldu, New York valisi Andrew Cuomo ile konuşurken, ''Dışarıda çok sayıda tecavüz mağdurunun adalet arayışı var. Ben bu insanlara yardım etmek için geçmişte yaşadığım tecavüz ve tecavüzden kaynaklı tramvayı anlattım. Bazen tecavüz mağduru olmanıza rağmen hep kendinizi suçlayarak kendinizden utanıyorsunuz." dedi. Tecavüze uğradığı korkunç anları anlatırken Sorvino tecavüze uğradığı tarihi ve nerede olduğun söylemedi.

mira sorvino tecavüze uğradığını itiraf etti

Yorumlar