Özge Ulusoy'un son hali takipçilerini korkuttu!

Ünlü model ve sunucu Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla takipçilerini korkuttu.

Özge Ulusoy'un son hali takipçilerini korkuttu!

Fiziğiyle herkesi büyüleyen Özge Ulusoy'un sosyal medyada paylaştığı son hali takipçilerini şoka soktu. Şu aralar Birleşik Arap Emirlikleri'nde tatil yapan Ulusoy'un son fotoğrafı olay oldu. Bikinili pozunu paylaşan Ulusoy'un karın bölgesinde oluşan deformasyon takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Ulusoy'un fotoğrafı kısa süre içerisinde yorum yağmuruna tutuldu. Özge Ulusoy'un bir takipçisi "Özge bu ne hal böyle vücudun deforme olmuş." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise "Özge ne oldu sana zayıflama hastalığına mı yakalandın." yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNİN AĞZINI AÇIK BIRAKTI! 

Tatiline devam eden Özge Ulusoy, paylaşımıyla takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Ünlü modelin paylaştığı fotoğraftaki fiziğiyle takipçileri tarafından çok konuşuldu.

"BU NE HAL VÜCUDUN DEFORME OLMUŞ"

Ünlü manken Özge Ulusoy, Birleşik Arap Emirlikleri'ne tatile gitti. Sosyal medya hesabından birbirinden renkli kareleri paylaşan Ulusoy'un son fotoğrafı olay oldu. Bikinili pozunu paylaşan Ulusoy'un karın bölgesinde oluşan deformasyon takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Ulusoy'un bir takipçisi paylaşıma, "Özge bu ne hal böyle vücudun deforme olmuş." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise "Özge ne oldu sana zayıflama hastalığına mı yakalandın." yorumunu yaptı.

İşte o paylaşımı...

özge ulusoy un son halı takıpcılerını soka soktu

 

Yorumlar