Zeynep Alkan kimdir Hamdi Alkan'ın nesidir dekolteli paylaşımı ile büyüledi!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından paylaştığı dekolteli fotoğraf ile takipçilerini hayran bıraktı!

Zeynep Alkan kimdir Hamdi Alkan'ın nesidir dekolteli paylaşımı ile büyüledi!

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan sosyal medyadaki paylaşımlarıyla takipçilerini büyülemeye devam ediyor. Zeynep Alkan'ın en son sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı takipçilerini yine mest etti. Alkan'ın dekolteli cesur paylaşımına yorum yağdı. Alkan'ın bir takipçisi "Gerçekten çok güzelsin annene çekmişsin." yorumunu yaparken, başka bir takipçisi ise, "Dövmelerini çok beğendim. Aynısından yaptırasım geldi." yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNİ MEST ETTİ 

Oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından paylaştığı dekolteli cesur paylaşımıyla takipçilerini mest etti.

"GERÇEKTEN ÇOK GÜZELSİN, ANNENE ÇEKMİŞSİN''

Instagram hesabından dekolteli fotoğrafını paylaşan Alkan, takipçilerinden tam not aldı. Alkan'ın paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Alkan'ın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi paylaşıma, "Gerçekten çok güzelsin annene çekmişsin." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Dövmelerini çok beğendim. Aynısından yaptırasım geldi." yorumunu yaptı.

GEREKİRSE SOYUNURUM DEMİŞTİ

Zeynep Alkan geçtiğimiz aylarda bir röportajında, "Oyunculukta karakterin neyse onu yapmak durumundasın. Karaktere kendimi yakın hissedersem hayat kadını da, eşcinsel de olurum. Soyunmak... Büyüdükçe o roller gelir, "Hayır" demem, senaryo gerektirirse soyunurum. Belki tam soyunmam, belki de çırılçıplak olurum; o günkü hissiyatıma bağlı. İşim neyi gerektirirse yaparım, sınırlarım yok, çok cesurum." demişti.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR? 

Zeynep Alkan, Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızıdır. Sanatçı bir aileden gelen Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998’de doğdu. Yönetmenliğini babası Hamdi Alkan'ın yaptığı Hayat Bazen Tatlıdır ile ilk dizi deneyimini yaşadı. Birce Akalay, Anıl Tetik, Mustafa Mert Koç, Ufuk Özkan gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı, liseli gençlerin yaşadıkları zorlukları anlatan Hayat Bazen Tatlıdırı’da Emoloji Emel karakterine hayat verdi. Dizi ile aynı anda eğlenceli vinde videoları da çeken Zeynep Alkan, Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

zeynep alkan dekolteli paylasımı herkesı buyuledı

Yorumlar