Reynmen Ela şarkısından kazandığı parayı açıkladı paranın tamamını bağışlıyor!

Sosyal medya fenomeni Reynmen yakın tarihte çıkardığı Ela adlı şarkıdan ne kadar kazandığını açıkladı!

Reynmen Ela şarkısından kazandığı parayı açıkladı paranın tamamını bağışlıyor!

kısa bir zaman önce sosyal medya fenomeni Reynmen lakabıyla bilinen Yusuf Aktaş Ela adlı şarkısından kazandığı paranın tamamını hayır kurumlarına bağışlayacağını duyurdu. Bir çok ünlü tarafından şarkının tıklanmalarının sahne olduğu ve çeşitli polemiklere dahil olmasıyla dikkat çekmişti. Ancak 1 hafta gibi bir sürede 55 milyon tıklanmaya ulaşan şarkıdan ne kadar kazandığını açıklayaran kazandığı paranın tamamını hayır kurumlarına bağışlayacağını duyurdu.

Reynmen'in kısa sürede 55 milyon izlenmeye ulaşan Ela adlı şarkısı ünlüler arasında kıskançlık krizine neden oldu. Şarkının kısa sürede büyük bir izlenme almasına bazı ünlülerden sahte izlenme şeklinde açıklamalar yapılmıştı. 

Hayır Kurumlarına Bağışlanacak

Sosyal medya fenomeni Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, kısa sürede büyük yankı uyandıran Ela adlı şarkısında 19 bin 551 dolar (110 bin lira) kazandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından kendisine gelen soruları yanıtlayan Reynmen bir takipçisinin şarkıdan ne kadar kazandığını sordu. Takipçisinin sorusunu geri çevirmeyen ünlü sosyal medya fenomeni 110 bin tl kazandığını açıklayarak ''şuan güncel bu para Berkcanın yayınında söylediğim gibi vakıflara ve hayır kurumlarına bağışlanacak'' açıklamasını yaptı.

Yorumlar