Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'dan şaşırtan "İtalyan kız" paylaşımı

Şeyma Subaşı ile dolu dizgin aşk yaşayan Guido Senia, sosyal medya hesabından paylaştığı 'hayat İtalyan kızla daha güzel' paylaşımı pes dedirtti.

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'dan şaşırtan "İtalyan kız" paylaşımı

Acun ılıcalı'dan boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan Dj Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'dan olay hareket! Şeyma Subaşı'nın İtalyan sevgilisi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesin ağzını açıkta bıraktı. Geçtiğimiz günlerde Subaşı ile öpüşürken çekilen görüntüsü ortaya çıkan Senia, "Hayat güzel ama İtalyan bir kızla daha güzel!" paylaşımı ile herkesi şoke etti.

"HAYAT İTALYAN KIZLA DAHA GÜZEL"

Seyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia, "La vie est belle mais elle est plus belle avec une Italiene." yazılı bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın Türkçe anlamı, "Hayat güzel ama İtalyan bir kızla daha güzel!" Subaşı'ın sevgilisinin yaptığı bu paylaşımla ne demek istediği ise merak konusu oldu.

ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Guido Senia'nın doğum gününde sevgilisini öpücüklere boğmuştu. Bir partide öpüşürken objektflere yakalanan çift önceki günde arabadaki eğlenceli anlarını paylaşmıştı.

İşte o paylaşım...

 

 

Yorumlar