Reynmen konser bileti belli oldu fiyatını duyanın dudağı uçukluyor!

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen çıkardığı Derdim Olsun ve Ela şarkısı ile konser vermeye hazırlanıyor konser biletinin fiyatı şoke etti!

Reynmen konser bileti belli oldu fiyatını duyanın dudağı uçukluyor!

Konser vereceğini açıklayan Reynmen ünlülerden özür dileyerek sosyal medya hesabından duyurmuştu. Çeşme'de vereceği konserin loca fiyatını gören şoke oldu ünlü fenomeni yakından izlemenin bedeli 35-40 bin TL olduğu öğrenildi. Ünlüler dünyasında son dönemlerin eleştirilen ismi olan Reynmen lakaplı gerçek adı Yusuf Aktaş olan sosyal medya fenomeni Ayayorgi koyundaki Tren Beach Club'ta hayranlarıyla buluşacak.

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen Derdim olsun ve Ela şarkısıyla izlenme rekoru kırarak en iyi çıkış yakalayan şarkısı olmuştu. Ancak loca fiyatı ile dudak uçuklatan Reynmen 16 Ağustos gecesinde sahne alıyor.

Loca Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Daha önce hiç bir işletmede sahne almayan Reynmen 16 Ağustos Cuma gecesi hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Hayranlarından yoğun ilgi gören Reynmen'in locada izlemenin bedeli 35-40 bin TL olduğu öğrenildi. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalacak olan Reynemn için özel bir gece olacağı öğrenildi..

 

Yorumlar