Sabri Sarıoğlu'nun evliliğinde sıkıntılar yaşadığı iddia edildi!

Geçtiğimiz günlerde gözlük mağazasını kapatan ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun, evliliğinde de sıkıntılı durumlar yaşadığı iddia edildi.

Sabri Sarıoğlu'nun evliliğinde sıkıntılar yaşadığı iddia edildi!

Ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu geçtiğimiz yıl ticarete atılmıştı. Sarıoğlu'nun gözlük mağazası yüksek kira sebebiyle geçtiğimiz günlerde kapanmıştı. İş hayatında zor günler geçiren Sarıoğlu'nun evliliğinin üzerinde de kara bulutların dolaştığı iddia edildi.

DARBOĞAZA GİRMİŞTİ

Futbolcu Sabri Sarıoğlu, iddiaya göre geçen yıl Nişantaşı'nda açtığı gözlük mağazasını darboğaza girince kapattı. Sarıoğlu, aylık kirası 25 bin lira olan mağazanın masrafları artınca kepenk indirmek zorunda kaldı. Bu iddia gündemi sallarken Sabri Sarıoğlu'nun futbolu bıraktığı da ortaya çıktı. Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu'nun da kısa süre önce sosyal medya hesabını kapatması dedikodu kazanını kaynattı. Bu durum Sarp ve Sare adında iki çocukları olan ünlü çiftin 8 yıllık evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını düşündürdü.

EVLİLİĞİNDE SIKINTILI DURUMLAR YAŞADIĞI İDDİA EDİLDİ

İkilinin boşanacağı dedikodusu, kulislerde konuşulmaya başlarken çift hakkında ikinci bir iddia daha ortaya atıldı. İki çocuk annesi olmasına rağmen pilotluk kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren Yağmur Sarıoğlu'nun geçen günlerde kız ve erkek kardeşiyle soluğu Amerika'da aldığı öne sürüldü. Konuşulanlara göre Amerika'da ev bakan Yağur Sarıoğlu, önümüzdeki günlerde eşi ve çocuklarıyla Türkiye'ye veda edip Los Angeles'a taşınacak. İkinci çocuklarını doğurduktan kısa süre sonra pilotluğa dönen Yağmur Sarıoğlu, iş aşkıyla takdir toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde gözlük mağazasını kapatan ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun, evliliğinde de sıkıntılı durumlar yaşadığı iddia edildi.

ünlü futbolcu hem işinden hem eşinden oldu!

Yorumlar