Şarkı söylediği görüntüleri ortaya çıkan Sıla'dan ilk açıklama!

Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia ettikten 18 saat sonra şarkı söylediği görüntüleri ortaya çıkan Sıla , o gece hakkında açıklama yaptı!

Şarkı söylediği görüntüleri ortaya çıkan Sıla'dan ilk açıklama!
-A A+

Ahmet Kural ve Sıla kavgası magazin gündemine bomba gibi düşen olaylardan biriydi. Şarkıcı Sıla, Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiği iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Sıla ile Ahmet Kural arasında devam eden 'Şiddet Davası'nda ortaya çıkan yeni görüntülerde şarkıcının vücudunda darp izlerinin görülmediği iddia edildi. Sıla'nın şiddet gördüğünü iddia etmesinin ardından 18 saat sonra şarkı söylerken görüntülerinin ortaya çıkması eleştiri konusu olmuştu. Sıla, Nagehan Alçı'ya açıklama yaparak, ''o görüntülerde eğlenen bir kadın yok, feryat eden bir kadın var'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

''BEN ORADA AĞIT YAKIYORDUM'' DEDİ

Şarkıcı Sıla ile Ahmet Kural arasında devam eden 'Şiddet Davası'nda ortaya çıkan yeni görüntülerde şarkıcının vücudunda darp izlerinin görülmediği iddia edildi. Şiddet gördüğünü iddia ettiği günden 18 saat sonra şarkı söylerken görüntüleri çıkan Sıla, olay hakkında yazar Nagehan Alçı'ya açıklama yaparak "Ben orada ağıt yakıyordum" dedi.

''OLAYIN ERTESİ GÜNÜ BERBAT BİR RUH HALİNDEYDİM''

Sıla'nın olay sonrası görüntülerini paylaşan Kanal D habere ateş püsküren Habertürk yazarı Nagehan Alçı, görüntülerden sonra Sıla'ya ulaştı. Alçı "Yazıklar olsun sana Kanal D Haber!" başlıklı yazısı şöyle: Sıla'ya "Nedir bu görüntüler?" diye sorunca şunları söyledi: "Olayın ertesi günü berbat bir ruh halindeyim. Arkadaşlar beni teselli etmek için geliyor, gidiyor. Psikiyatrist Cem Mumcu 2 yıl boyunca benim psikolojik danışmanlığımı yaptı. Daha sonra ahbap olduk. O akşam da hem dertleşmek hem de muayene olmak için Cem'i de davet etmiştim. Zaten görüntülerde yanımda var. Bir ara o akşamdan anları story (hikaye) olarak koymuş. Sonra hemen sildi ama herhalde oradan almışlar.

ANADOLU KADINLARI AĞIT YAKMAZLAR MI? 

Ben şarkıcıyım. Bir şarkıcı iyi gününde de, kötü gününde de şarkı söyler. Anadolu kadınları ağıt yakmazlar mı? Ben de orada ağıt yakıyorum."

"GÖRÜNTÜLERDE EĞLENEN BİR KADIN YOK FERYAT EDEN BİR KADIN VAR"

Sıla'nın hatırlattığı bu nokta çok önemli. Açın bakın görüntülere… "Yazıklar olsun sana!", "Yazıklar olsun inşallah!", "Bu aşktan hayır yok" diye haykırıyor. Yani o görüntülerde eğlenen bir kadın yok, feryat eden bir kadın var. Morluklar meselesine gelince… Orada da yayınlanan kısımda buzlama yapıldığını söyledi Sıla. Zaten bulanık, pek bir şey görmek mümkün değil. Sizinle bunu daha net göreceğiniz 2 fotoğraf paylaşıyorum.

İşte o görüntüler...

şarkı soyledıgı görüntüleri ortaya cıkan sıladan ılk acıklama