Şarkısı rekor kıran Reynmen'e Işın Karaca ve Aleyna Tilki'den tepki!

Yotube'da şarkısı 24 saatten kısa bir sürede 13 milyondan fazla izlenen Reynmen'e ilk eleştiri Aleyna Tilki ve Işın Karaca'dan geldi.

Şarkısı rekor kıran Reynmen'e Işın Karaca ve Aleyna Tilki'den tepki!

Reynmen lakabıyla tanınan ünlü YouTuber Yusuf Aktaş, yeni şarkısı Ela'nın klibiyle müzik dünyasına damga vurdu. Ünlü şarkıcının yeni şarkısı Ela'nın klibi 24 saatten kısa bir sürede 13 milyondan fazla kez izlendi. Başarısı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Reynmen'e ilk eleştiri Aleyna Tilki ve Işın Karaca'dan geldi.

ALEYNA TİLKİ VE IŞIN KARACA'DAN İLK TEPKİ 

Reynmen lakabıyla tanınan ünlü YouTuber Yusuf Aktaş, yeni şarkısı Ela'nın klibiyle müzik dünyasına damga vurdu. Reynmen'in yeni şarkısı 24 saat geçmeden 13 milyondan fazla kez izlendi. Aktaş'ın başarısına ilk eleştiri ise meslektaşları Işın Karaca ve Aleyna Tilki'den geldi.

"PİYASA ELİNDE"

Işın Karaca, Reynmen'in klibinin izlenme oranını Instagram hesabından paylaşarak "Düşünsenize dinlenmeden beğeniliyorsun, piyasa o kadar elinde" dedi.

"CAHİL OLMAK NE GÜZEL ŞEY"

Reynmen ise kendisini eleştiren Karaca'ya klibin izlenme oranını paylaşarak cevap verdi. Reynmen paylaşımında şunları söyledi: "Cahil olmak ne güzel şey, her şeyi biliyorsunuz. Hayır üzülüyorum, inanmış bir de bu söylediğine. Baya İngilizcesini yazıp inandırmış, yazık günah ya Allah'ım esirgesin"

"ÇOMAR SHOW"

Instagram hesabından video paylaşan Reynmen, dünya müzik listesinin bir numarasına oturan ilk Türk kendisinin olduğunu söyledi.Ardından Aleyna Tilki, Nasılsın Aşkta şarkısının dünya müzik listesinin birinci sırasında olduğunu gösteren bir tweeti kendi sayfasında yayınlayarak "Çomar Show" ve "Derine inme çıkamazsın" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar