Tolga Sarıtaş Zeynep Mayruk'la ilk kez fotoğraf paylaştı aşk yaşadıkları iddia edilmişti!

Söz dizisinin Yavuz'u ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, adının aşk dedikodularına karıştığı modacı Zeynep Mayruk'la ilk kez fotoğraf paylaştı.

Tolga Sarıtaş Zeynep Mayruk'la ilk kez  fotoğraf paylaştı aşk yaşadıkları iddia edilmişti!

''Söz'' dizisinde sergilediği performansla gönüllerde taht kuran yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'tan bir ilk! Sarıtaş, adının aşk dedikodularına karıştığı Zeynep Mayruk'la ilk kez fotoğrafını paylaştı. Daha önce hiç bu tarz paylaşımlar yapmayan Sarıtaş'ın bu paylaşımı dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz aylarda bir araç içerisinde beraber objektiflere takılan isimlerin aşk yaşayıp yaşamadıkları ise merak konusu oldu. 

FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTILAR

Söz dizisinin Yavuz'u ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, modacı Zeynep Mayruk'la fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Genç modacı Zeynep Mayruk, Sarıtaş'ın fotoğrafını Instagram'ın hikaye kısmından paylaştı.

Tolga Sarıtaş Zeynep Mayruk'la ilk kez  fotoğraf paylaştı aşk yaşadıkları iddia edilmişti!

ARABADA GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Geçtiğimiz aylarda araç içerisinde Zeynep Mayruk ile objektiflere yakalanan Tolga Sarıtaş, muhabirlerin görüntü almaması için trafik kurallarını hiçe sayarak gündem yaratmıştı. Çift, o dönem haklarında çıkan aşk sorularını da cevapsız bırakmışlardı.

 

Yorumlar