Serenay Sarıkaya"Evli kulüp başkanından hamile mi?" diyen sunucu Pınar Ergüner'e dava açtı!

Serenay Sarıkaya, kendisi için "Evli kulüp başkanından hamile mi?" diyen "Beyaz Magazin" isimli programın sunucusu Pınar Ergüner'e 50 bin liralık dava açtı

Serenay Sarıkaya"Evli kulüp başkanından hamile mi?" diyen sunucu Pınar Ergüner'e dava açtı!

Magazin gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden biri de Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya çiftiydi. Ünlü çifte nazar değdi. Bursin ve Sarıkaya yollarını ayırdıktan sonra Serenay Sarıkaya'nın adı birçok kişi ile aşk dedikodularına karıştı. Son olarak ''Beyaz Magazin'' isimli bir Tv programında ''evli bir kulüp başkanından hamile mi'' sorusu yer alıca ortalık karıştı. Sarıkaya sessizliğini bozdu.  "Beyaz Magazin" isimli programın sunucusu Pınar Ergüner'e 50 bin liralık dava açtı

DAVA DİLEKÇESİNDEN

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açılan dava dilekçesinde, 8 Temmuz 2019 tarihinde "Beyaz Magazin" isimli programda altyazı olarak "Serenay Sarıkaya hamile mi" başlıklı bir haberin çıktığı belirtilerek, şu ifadeler yer aldı:

"Haberin ardından programın sunucusu ve moderatör Pınar Ergüner, "Öyle bir şey iddia edeceğiz ki kimileri yalanlayacak" diyerek Serenay Sarıkaya'nın evli bir kulüp başkanı ile birlikte olduğunu ve ondan hamile kaldığını, kulüp başkanının çocuğu aldırmak istediği, Sarıkaya'nın çocuğu aldırmak istemediği, çocuğu aldırmazsa rezil olacağı, doktora aldırması için para teklif edildiği gibi gerçek dışı, iftira niteliğinde bir haber yayımlanmıştır."

"HABER TAMAMEN ASILSIZDIR''

"Programda Serenay Sarıkaya'nın şeref ve onuruna ağır saldırı niteliğinde yorumlar yapılmıştır. Habertamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Serenay Sarıkaya'nın evli bir kulüp başkanı ile hiçbir zaman bir ilişkisi olmadığı gibi hamile de kalmamıştır. İlişkisi olmayan birisinden hamile kalması mümkün değildir" denildi.

 

Yorumlar