Selin Şekerci kimdir paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Oyuncu Selin Şekerci'nin Instagram hesabından yayınladığı cesur fotoğraf adeta beğeni yağmuruna tutuldu

Selin Şekerci kimdir paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Cesur paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Selin Şekerci, bir proje için objektik karşısına geçti. Selin Şekerci, Cem Talu ile yaptıkları çalışmadan bir fotoğrafı "Selam Cem Talu ve mükemmel ekiple bir takım bir şeyler yaptık. Benim onlara teşekkürüm bol daha bolca da edeceğim şimdilik bu şurada dursun" notuyla paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

CESUR PAYLAŞIMLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR 

Instagram'da 1.7 milyon takipçisi olan oyuncu Selin Şekerci, cesur paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI 

Bir proje için objektif karşısına geçen Selin Şekerci'nin sosyal medya hesabından son paylaştığı fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

 ''MÜKEMMEL BİR EKİPLE BİR TAKIM BİR ŞEYLER YAPTIK''

Selin Şekerci, Cem Talu ile yaptıkları çalışmadan bir fotoğrafı "Selam Cem Talu ve mükemmel ekiple bir takım bir şeyler yaptık. Benim onlara teşekkürüm bol daha bolca da edeceğim şimdilik bu şurada dursun" notuyla paylaştı.

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR? 

Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 yılında İzmir, Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamlayan Selin Şekerci , 8 yaşına kadar bale eğitimi almıştır. İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra 18 yaşında İstanbul'a gelen Şekerci, dizi ve reklamlarda oynamaya başlamıştır.2006 yılında rol aldığı Sağır Oda dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ancak Melekler Korusun dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol alan Şekerci 2012 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliği üstlendiği Benim İçin Üzülme dizisinde Irmak karakterini canlandırdı.Selin Şekerci geçtiğimiz sene Çoban Yıldızı dizisinde oynamıştı. 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesi kazanan Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır. 1,68 boyunda, 57 kilo olan Selin Şekerci İkizler burcudur.

İŞTE O PAYLAŞIM...

selin şekerci son paylaşımı ile ortalığı yaktı

 

Yorumlar