Seren Serengil Yaşar İpek öpüşme fotoğrafı dayak iddialarını böyle yalanladı!

Sunucu Seren Serengil, eşi Yaşar İpek'ten dayak yediği iddialarını sosyal medyada paylaştığı öpüşme fotoğrafı ile yalanladı.

Seren Serengil Yaşar İpek öpüşme fotoğrafı dayak iddialarını böyle yalanladı!

Sivri dili ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü sunucu Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek görkemli bir düğünle dünyaevine girmişlerdi. Çiftin mutluluklarına gölge düştüğü ve Yaşar İpek'in Seren Serengil'i dövüdüğü iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Serengil, haklarında çıkan o iddiaya sosyal medyadan yaptığı paylaşımla cevap verdi. Seren Serengil, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafa, "O kadar dövüyordu ki severek..." notunu düştü.

EŞİYLE ÖPÜŞTÜĞÜ FOTOĞRAFI PAYLAŞTI 

Sosyal medya paylaşımlarıyla ve sivri dilliliğiyle gündemden düşmeyen Seren Serengil, şarkıcı eşi Yaşar İpek'ten dayak yediği iddialarını sokak orasında eşiyle öpüştüğü fotoğrafı paylaşarak yalanladı.

"O KADAR DÖVÜYOR Kİ SEVEREK"

Serengil, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafa, "O kadar dövüyordu ki severek..." notunu düştü.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Serengil sosyal medyadan yaptığı bir diğer paylaşımla, kendisi hakkında eşinden dayak yediği yönünde haber yapan tüm sitelerle ilgili suç duyurusunda bulundu.

NE OLMUŞTU?

Seren Serengil'in "Kocam beni dövüyor" iddiasıyla polisi aradığı iddia edilmiş, ünlü sunucu ve şarkıcı olayı yalanlamıştı. O gece yaşananlara dair yeni detaylar ortaya çıktı.Seren Serengil'in, "Kocam beni dövüyor" diyerek 155 Polis İmdat'ı aradığı iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından Serengil, olayları yalanlayan bir açıklamada bulunmuştu.

İşte o paylaşımı...

seren serengıl dayak ıddıalarına boyle cevap verdı!

 

Yorumlar