Serenay Sarıkay Alice müzihali ile sahne alacak!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, "Alice Harikalar Diyarı'nda" uyarlaması "Alice" müzikhali için sahne alacak.

Serenay Sarıkay Alice müzihali ile sahne alacak!

En son olarak 'Fi' dizisinde yer alan başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, bu seferde bir müzikal ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Serenay Sarıkaya, ''Alice Harikalar Diyarı'nın çağdaş bir uyarlaması olan 'Alice' müzikhali ile sahne alacak. Sarıkaya müzikhale hazırlanmak için yaklaşık 3 ay boyunca şan ve dans dersleri aldı. Müzikhalde  gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın büyüme hikâyesi anlatılıyor. Sarıkaya Instagram hesabından yaptığı paylaşımında ''Çocukluğumun ruhu, enerjisi sardı etrafımı şimdilerde... Yepyeni bir yolculuğa çıkardı beni. Kesin rüya..! Ama hayatımın en güzel rüyası. Öyle güzel ki hayat boyu bu rüyayı görebilirim. Sevdiğim her şey var içinde. Daha çok paylaşmak, daha çok kucaklaşmak için.." yazdı.

MÜZİKHALİN İLK GÖSTERİMİ 7 ŞUBAT'TA 

En son 'Fi' dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya, "Alice Harikalar Diyarı'nın çağdaş bir uyarlaması olan "Alice"müzikhalinde sahne alacak. Serdar Biliş'in yönetmenliğindeki müzikhal için Sarıkaya, şan ve dans dersleri aldı. Müzikhalin ilk gösterimi 7 Şubat'ta.

MÜZİKHAL YILDIZLAR GEÇİDİ GİBİ

"Alice" ismiyle uyarlanan müzikhalde Serenay Sarıkaya, Alice karakteri ile izleyiciyle buluşacak. Müzikhalde yıldız isimler de yer alıyor. Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolü ile başrolleri paylaşacak.

BİR GENÇ KIZIN BÜYÜME HİKAYESİYMİŞ 

Alice müzikali, gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın büyüme hikâyesidir.

''HAYATIMIN EN GÜZEL RÜYASI''

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Çocukluğumun ruhu, enerjisi sardı etrafımı şimdilerde... Yepyeni bir yolculuğa çıkardı beni. Kesin rüya..! Ama hayatımın en güzel rüyası. Öyle güzel ki hayat boyu bu rüyayı görebilirim. Sevdiğim her şey var içinde. Daha çok paylaşmak, daha çok kucaklaşmak için.." yazdı.

serenay sarıkaya alice muzıkhalı ıle sahnede!

Yorumlar