Bade İşçil Efe Duru sevgili mi Instagram hesabından açıkladı!

Bade İşçil rol arkadaşı Gökçe Bahadır'ın eski sevgilisi Efe Duru ile aşk yaşıyor iddialarına Instagram hesabından yanıt verdi!

Bade İşçil Efe Duru sevgili mi Instagram hesabından açıkladı!

Bade İşçil 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde rol aldığı Gökçe Bahadır'ın eski sevgilisi Efe Duru ile aşk yaşadığı iddialarına Isntagram hesabından yalanladı. Dizide rol arkadaşı olan Gökçe Bahadır ve Bade İşçil hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koymak için sosyal medya hesabından açıklama yapan Bade İşçil, ''Yalan haber en son Gökçe'nin yanında gördüm'' dedi.

'EN SON GÖKÇE'NİN YANINDA GÖRDÜM'

Oyuncu Bade İşçil, daha önce 'Ufak Tefek Cinayetler' adlı projede rol aldığı arkadaşı Gökçe Bahadır'ın bir dönem aşk yaşadığı sevgilisi Efe Duru ile anılmıştı. Ünlü oyuncu rol arkadaşının eski sevgilisiyle aşk yaşadığı iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile yalanladı.

ROL ARKADAŞININ ESKİ SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE İDDİASI

Gökçe Bahadır ile Efe Duru'nun beraberliği geçen Aralık ayında noktalanmıştı. Duru'nun, ayrılıktan yaklaşık iki ay sonra Bahadır'ın Ufak Tefek cinayetler dizisindeki rol arkadaşı Bade İşçil'le görüşmeye başladığı iddia edildi. Hatta ikilinin geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi'ndeki bir İtalyan restoranında baş başa yemek yerken görüldüğü de söylendi.

"EN SON GÖKÇE'NİN YANINDA GÖRMÜŞTÜM"

Hakkında çıkan haberlere Instagram hesabından cevap veren oyuncu Bade İşçil, "Yalan haber. Kendisini en son Gökçe Bahadır'ın yanında görmüştüm." dedi.

Yorumlar