Serenay Sarıkaya'nın evlilik sözleşmesi isteği Kerem Bursin'i çıldırttı!

Ünlü çift Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin'in aralarının bozuk olduğu ve Sarıkaya'nın Kerem Bursin'den evlilik sözleşmesi istediği iddia edildi.

Serenay Sarıkaya'nın evlilik sözleşmesi isteği Kerem Bursin'i çıldırttı!

Uzun süredir aşkları dolu dizgin devam eden ünlü çift Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya hakkında bir iddia ortaya atıldı. İkilinin bir süredir aralarının bozuk olduğu  ve Serenay Sarıkaya'nın Kerem Bursin'e evlilik sözleşmesi teklif ettiği iddia edildi.

"EVLİLİK SÖZLEŞMESİ" TEKLİF ETTİ

Üç buçuk yıldır birlikte olan ve birbirlerini çok seven çiftin ilişkisine nazar değdi. Kerem Bürsin geçtiğimiz yaz Los Angeles'ta röportaj verdiği Some Men dergisine, "Evliliğe karşı değilim. Evlilik yapısı bana göre daha önemli. Kaldı ki çocuk da istiyorum" demişti. Serenay Sarıkaya ile evlenmeyi çok isteyen Kerem Bürsin önceki gün sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Teklifi sevinçle karşılayan genç kadın sohbet sırasında 'Evlilik Sözleşmesi' yapmayı teklif etti. Buna çok şaşıran Kerem Bürsin sevgilisine tepki gösterdi.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Seranay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in tartıştıkları hatta zaman zaman seslerini yükselterek birbirlerine girdikleri kaydedildi. Evlilik teklifinin karşılığında hiç ummadığı bir karşı teklif alan ve olayın kavgaya dönüşmesi üzerine gururu incinen Kerem Bürsin'in büyük hayal kırıklığı yaşadığı öğrenildi.

Serenay'ın teklifini duyan Kerem deliye döndü!

 

Yorumlar