Merve Uzerli İngiliz basınında yasak aşk haberine manşet oldu!

The Sun gazetesi, ilişki yaşadığı yasak aşkını öldüren adamın haberinde oyuncu Meryem Uzerli'nin fotoğrafını kullanınca bu fotoğrafa kimse anlam veremedi.

Merve Uzerli İngiliz basınında yasak aşk haberine manşet oldu!

The Sun gazetesi, ilişki yaşadığı yasak aşkını öldüren adamın haberinde oyuncu Meryem Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl'daki fotoğrafını kullandı. Uzerli'nin fotoğrafının konulmasını görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi ve bu fotoğrafa kimse anlam veremedi. 

MANŞETTE MERYEM UZERLİ'NİN FOTOĞRAFINI KULLANDILAR

Rusya'da yaşayan 31 yaşındaki Vasily Mangoshvili isimli adam, yasak aşk yaşadığı Tatiana Mukhorotova tarafından tehdit edilince 3 çocuk annesi kadını öldürdü. The Sun gazetesi söz konusu haberin manşet görselinde Muhteşem Yüzyıl dizinde kuma rolünü oynayan Meryem Uzerli'nin fotoğrafını kullandı.

YAKIP GÖMDÜKTEN SONRA ÜZERİNE BETON DÖKTÜ 

Tatiana isimli kadın, bir süredir birlikte olduğu adama, karısından boşanıp kendisiyle evlenmesini söyledi. Ancak adam, yasak aşk yaşadığı kadının teklifini reddedince ilişkiyi ortaya çıkarmakla tehdit edildi. 31 yaşındaki adam gözü dönmüş bir şekilde, kadını önce boğarak öldürdü, yakıp gömdükten sonra da üzerine beton döktü. Haberi yayınlayan The Sun Gazetesi ise manşette Meryem Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl'daki fotoğrafını kullandı. Fotoğrafta Uzerli'nin resminin konulmasına ise kimse anlam veremedi. 

 

Yorumlar