Serenay'dan sonra Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın aşkıda bitti!

Geçtiğimiz haftalarda Kerem Bursin'le 3 yıllık ilişkisini bitirme kararı alan Sarıkaya'dan sonra Çağatay Ulusoy'la Duygu Sarışın aşkıda bitti!

Serenay'dan sonra Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın aşkıda bitti!

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın'ın 2 yıldır kameralardan uzak bir ayrıl bir barış haberleriyle gündem oluyordu. Ancak Serenay Sarıkaya'nın Kerem Bursin ile ayrılık haberlerinin ardından Çağatay Ulusoy'dan da ayrılık haberi geldi. Duygu Sarışın ile sosyal medya hesaplarından çıkmasının ardından ayrılık nedeninin oyuncu Serenay Sarıkaya'nın etkili olduğu iddia edildi. 

2 YILLIK AŞK BİTTİ!

Yaklaşık 2 yıldır magazinlerden uzak olarak ilişkilerini sürdüren çift her ne kadar son zamanlarda daha sık objektif karşısına çıksa da Serenay Sarıkaya'nın Kerem Bursin ile olan ayrılık kararından sonra Çağatay Ulusoy'dan da kötü haber geldi. Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'ın sosyal medya hesaplarından birbirlerini takibi bırakmalarının ardındaki neden Serenay Sarıkaya olduğu iddia ediliyor. 

çağatay ulusoy duygu sarışın ayrıldı

AĞVA'DA BULUŞTULAR!

Serenay Sarıkaya'nın ara ara fotoğraflarına bakarken yanlışlıkla fotoğraflarını beğenmesiyle dikkat çeken Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile Ağva'da buluştuğu iddia ediliyor. Günlerdir büyük bir merakla beklenen eski kıvılcımın yeniden oluşmaya başladığını iddia eden takipçileri iki ünlü oyuncuyu yakın takibe almış durumda!

 

 

Yorumlar