Birol Güven'in ağabeyinin eşi Gülsüm Güven hayatını kaybetti!

Senarist ve yapımcı Birol Güven'in yengesi Gülsüm Güven, kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Birol Güven'in ağabeyinin eşi Gülsüm Güven hayatını kaybetti!

Ekranlardaki birçok sevilen dizinin yapımcılığını ve senaristliğini yapan Birol Güven'in en acı günü! Ağabeyinin eşi yengesi Gülsüm Güven, bir süredir kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Gülsüm Güven, Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dün toprağa verildi. Ağabey- kardeşin gözyaşları sel oldu. Ünlü isim ağabeyi ve yakınları ile gelen taziyeleri kabul etti.

TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Ekranların en sevilen dizisi olan 'Çocuklar Duymasın' başta olmak üzere daha pek çok dizinin senaristi ve yapımcısı olan Birol Güven'in ağabeyinin eşi Gülsüm Güven hayatını kaybetti. İstanbul'da bir hastanede kanser nedeniyle tedavi gören Gülsüm Güven hayatını kaybetti. 2 çocuk annesi Gülsüm Güven'in cenazesi, dün Darıca Kavala Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Darıca Mezarlığı'nda toprağa verildi. Ali ve Birol Güven ile yakınları büyük üzüntü yaşarken, taziyeleri kabul etti.

Birol Güven'in en acı günü!

 

 

Yorumlar