Şeyma Subaşı'dan Melisa'nın velayeti alınıp Acun'a verildi Şubaşı şansını zorladı!

Boşanma kararı ile gündemde büyük ilgi gören Şeyma Subaşı'na bir şok daha! Melisa'nın velayeti Subaşı'ndan alınıp Acun Ilıcalı'ya verildi!

Şeyma Subaşı'dan Melisa'nın velayeti alınıp Acun'a verildi Şubaşı şansını zorladı!

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın sürpriz bir şekilde aldıkları boşanma kararından sonra bir gelişme daha! Yurtdışında sürekli olarak seyahat yapan Şeyma Subaşı'nda Melisa'nın velayeti alınıp babası Acun Ilıcalı'ya verildi! Sürekli olarak kızını bırakıp yurtdışına çıkan Şeyma Subaşı'ya Acun Ilıcalı'nın ''Eğer ki Melisa'nın düzeni bozulursa Melisa'nın velayetini alırım'' dediği iddia edilmişti.

MELİSA'NIN VELAYETİ BABAYA VERİLDİ!

2018 senesinin sonlarında sürpriz boşanma kararlarıyla gündemde büyük ilgi uyandırmıştı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin kızları Melisa'nın velayeti Şeyma Subaşı'na verilmişti. Ancak boşanma sonrası sürekli olarak yurtdışı seyahatlerine çıkan Subaşının yoğun hayatından olsa gerek kızları Melisa Ilıcalı'nın velayeti baba Acun Ilıcalı'ya verildi. 

BUNDAN SONRA SÖZ HAKKI BABADA!

Sözcü'nün haberine göre; Şeyma Subaşı'nın yurt dışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin baba Ilıcalı'ya verilmesini onayladı.

melisa ılıcalının velayeti şeyma subaşından alınıp acun ılıcalıya verildi

Yorumlar