Şeyma Subaşı'nın aşk yaşadığı İtalyan sevgilisinin yorumu çok konuşuldu!

Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına, sevgilisi Guido Senia'nın yorum yapması sosyal medyada çok konuşuldu.

Şeyma Subaşı'nın aşk yaşadığı İtalyan sevgilisinin yorumu çok konuşuldu!

Acun ılıcalı'dan geçtiğimiz yıl tek celsede boşanan Şeyma Subaşı İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Senia'nın Subaşı'nın fotoğrafına yorum yapması sosyal medyada çok konuşuldu. İtalyan DJ Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına, "Oh oh oh" yorumunu yaptı.Subaşı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "O enişteye Türkçe öğretmişsin helal olsun." yorumunu yaparken bir başka takipçisi de , "Miami'den Kartalkaya'ya" yorumunu yaptı.

''TÜRKÇE ÖĞRETMİŞSİN HELAL OLSUN''

Çıktığı kayak tatilinden fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı'ya aşk yaşadığı Guido Senia'dan yorum gecikmedi. İtalyan DJ Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına, "Oh oh oh" yorumunu yaptı. Kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni alan Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Subaşı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "O enişteye Türkçe öğretmişsin helal olsun." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Miami'den Kartalkaya'ya" yorumunu yaptı.

"SADECE ŞEYMA"

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile sevgili olan Subaşı'nın attığı her adım olay olmaya devam ediyor. Önce kendi tasarımlarını sattığı bir butik açıp kapatan Şimdilerde de bir kafe işleten Subaşı bu kez de kitap yazmaya karar vermişti. Subaşı'nın kitabının adının "Sadece Şeyma" olacağı iddia edilmişti.

Şeyma Subaşı'nın aşk yaşadığı İtalyan sevgilisinin yorumu çok konuşuldu!

Yorumlar