Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Burak Beşer ne iş yapıyor Subaşı'nı mekana aldırmadı!

Şeyma Subaşının Acun Ilıcalı'dan önceki sevgilisi Burak Beşer Çeşme'de Şeyma Subaşı'nı mekana sokmadı! Kapıdan geri dönen Şema'nın eski sevgilisi ne iş yapıyor?

Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Burak Beşer ne iş yapıyor Subaşı'nı mekana aldırmadı!

Çeşme'de Acun Ilıcalı ile görüntülenen Şeyma Subaşı'na bir darbe de eski sevgilsii Burak Beşer'den geldi! Acun Ilıcalı ile olan ilişkisinde önce Burak Beşer ile sevgili olan Şeyma Subaşı Çeşme'deki mekana alınmadı. Mekanın sahibi olan Burak Beşer'in Şeyma Subaşı'nı içeriye alınmasının yasaklandığı iddia ediliyor. Burak Beşer'in şuan ki nişanlısı Ece Akbulut'unda Subaşı'nın içeri alınmamasında talimatı olduğu iddia ediliyor. Yaşanan olaylardan sonra tüm gözler Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Burak Beşer'e ve nişanlısı Ece Akbulut'a çevrildi. Şeyma'nın eski sevgilsii Burak Beşer kim, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Burak Beşer'in nişanlısı Ece Akbulut ne iş yapıyor, kimdir? 

MEKANA ALINMAMASININ NEDENİ ORTAYA ÇIKTI!

Geçtiğimiz günlerde Çeşme'de Acun Ilıcalı ile soğuk terlerin döküldüğü karşılaşamasının ardından Çeşme'de eski sevgilisinin mekanına girmeye çalışan Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi gündem oldu! Subaşı'nın şuan nişanlı olan eski sevgilisi Burak Beşer'in sahibi olduğu mekana girmeye çalışınca büyük şok yaşadı!

Bayram'da arkadaşlarıyla bayramı geçirmeye gelen Şeyma Subaşı tatil rotasını Çeşme'ye çevirdi. Arkadaşlarıyla Acun Ilıcalı'dan önceki sevgilisi Burak Beşer'in sahibi olduğu mekana girince mekana alınmadı.

''KADINSAL MEVZU''

Subaşı mekana girmek için 20 dakika bekletilmişti. Ancak sonrasında çalışan görevlilerin ''Kadınsal mevzu'' diyerek kapıdan geri çevirdikleri iddia edildi. Yaşanan olaylar hakkında iddia edilen bir diğer duruma göre Burak Beşer'in şuan ki nişanlısı Ece Akbulut'un görevlilere, ''Kesinlikle mekana alınmayacak" talimat verildiği iddia edildi.

BURAK BEŞER KİMDİR NİŞANLISI ECE AKBULUT NE İŞ YAPIYOR?

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'dan önceki sevgilisi Burak Beşer Hidromak şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Çeşme'deki Momo adlı mekanın sahibi. İzmir'de çok köklü bir ailenin üyesi olan Burak Beşer Ece Akbulut ilenişanlı. Ece Akbulut Dondurmino ve Kurabiye Otelin patroniçesi olarak karşımıza çıkyor. yakın bir tarihde dünyaevine girecekleri iddia edilen çift son zamanlarda Şeyma Subaşı olayı ile özel hayatları merak edilen iki isim olarak karışımıza çıkıyor.

şeyma subaşının eski sevgilisi bura beşer kimdir

 

Yorumlar