Kendall Jenner Türk fotoğrafçı Mert Alaş'a soyunarak poz verdi!

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, moda çekimi için Türk fotoğrafçı Mert Alaş'a soyundu. Paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Kendall Jenner Türk fotoğrafçı Mert Alaş'a soyunarak poz verdi!

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, moda çekimi için Türk fotoğrafçı Mert Alaş'a soyundu. Güzel modelin paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Jenner'ın bir takipçisi,  "Gerçekten olağanüstü." yorumunu yaparken bir başka takipçisi de ''Dünyanın en güzel kadını'' yorumunu yaptı.

"GÜNÜN EN GÜZEL KADINI"

Güzel modelin paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Jenner'ın takipçileri de cesur fotoğrafa sessiz kalmadı. Jenner'ın bir takipçisi fotoğrafa, "Gerçekten olağanüstü." yorumunu yaptı. Fotoğrafçı Mert Alaş ise paylaşıma, "Günün en güzel kadını." ifadelerini kullandı.

kendal jenner mert alaşa soyundu!.

KENDALL JENNER KİMDİR?

Kendall Jenner, 3 Kasım 1995 tarihinde Los Aangeles, ABD'de dünyaya gelmiştir. Kris Jenner ve Caitlyn Jnner çiftinin kızı olarak doğmuştır. Annesi tarafından ünlü model Kim Kardashian'ın üvey kardeşidir. Babası Bruce Jenner sonrasında cisiyet değiştirerek Caitlyn Jenner adını almıştır. Kendal Jenner'ın Kylie Jenner adında bir kız kardeşi vardır. Annesi ve babası tarafından toplamda 8 üvey kardeşi vardır. 2014 yılında Sierra Canyon Okulu'ndan mezun oldu. Kendall Jenner 13 yaşından itibaren modellik yapmaya başladı. Wilhelmina Models modellik ajansı ile kariyerine adım atan Jenner, OK!, Teen, Vogue, Seventeen dergileri için kamera karşısına geçti. 2011 yılında Seventeen dergisi tarafından kız kardeşi Kylie ile birlikte 'Stil Elçileri' seçildi. 2011 yılında 'Bayan Vogue', 2012 yılında ise 'Teen Vogue' dergisinde kapak oldu.

 

 

 

Yorumlar